Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok élni. Mit tehetnék?

Nem akarok élni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A családom gyűlől, nem nem csak úgy érzem évek óta ki is nyílvánítják.

Bármi tőrténjen velem senit sem érdekel, mindíg én vagyok a rossz...

Dolgozom egy munkahelyen a nővéremmel de ha haza megyek nekem kussban kell lennem még a nővérem mesél bár semmi nem úgy tőrténik amit mond.

Velem mindenki csak ordítani tud szépen nem tudnak velem beszélni. Ha mással van problémájuk is rajtam töltik ki.

Gondolkoztam azon elmegyek otthonról, de rajtuk kívűl senkim sincs a nagymamám is velünk él.

Egy éve azon gondolkodom jobb lenne nekik és nekem is ha nem lennék.

Egyre rosszabb minden nap már ha csak haza jövök sem szívesen fogadnak.

Csak a két testvérem létezik a szüleim számára.

Talán ha nem lennék boldogabbak lehetnének...

Tudom felesleges vagyok mindenki számára.

Nincs hova mennem de lehet jobb lenne mégis elmennem otthonról.

Nem sokáig bírok így velük élni mit tehetnék?

Most jutottam el addig a pontig, hogy inkább meghalnék...

21L



2016. dec. 2. 14:02
 1/7 anonim válasza:
Költözz el otthonról.
2016. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz boldog lenni?
2016. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
63%
Nem vagy rabszolga! Egy felnőtt nő vagy aki tud dolgozni, aki meg tud állni a saját lábán, aki nem hagyja, hogy porba tiporják. Nincs szükséged azokra akiknek nem vagy fontos.
2016. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Menj el otthonrol minden aron. Ne hagyd hogy ennyire elvegyek az eletkedvedet! Ha nem tudsz hova menni/ nincs eleg penzed hogy berben lakj valahol akkor szerezz szobatarsakat akikkel osszekoltozhetsz. Vagy ismerkedj meg valmi fiuval es koltozzetek ossze. Anyum is ezt csinalta es a vegen osszehazasodtak. Ot se szerettek sajnos a szulei....azert biztos van valami az eletben ami miatt erdemes elni nem? Ha nins akkor probalj elkezdeni valami uj hobbit es gyakrabban csinalj olyan dolgokat amik boldogga tesznek :)
2016. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kell külföldön fejest ugrani a mélyvízbe! Persze azért okosan.

Mélyen legbelül te élni akarsz, ezért is írtad ki ezt a kérdést. Nincs neked semmi bajod, csak egy hálátlan szerep jutott neked a családodban, de neked nem kell ezzel a szereppel azonosulni, sokkal több vagy te ennél. Egy dolgot megtehetsz magadért, elmehetsz egy családállításra. Hidd el jót fog tenni, több nézőpontból fogod látni és érezni, hogy mi zajlik a családtagjaid fejében tudat alatt. Esetleg utána megemlítheted nekik, hogy menjetek el együtt mert ez nagyon nagy változást hozhat a család életébe. Ha pedig nem vevők erre, akkor marad az elköltözés tiszta lelkiismerettel. És akkor fog még jobban felborulni a családban az "egyensúly", vagy lehet hogy épp helyreállni, akkor viszont nagyon jól érezted, hogy nincs velük dolgod az életben. Ha van kedved, szívesen beszélgetek veled!

2016. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Miért akarsz boldog lenni?"

Kérdezte a 2. kérdező. Ez pedig pontosan 0%-osan hasznos válasz szerintetek.

Szerintem pedig nagyon is igaza van.

Miért akar az ember boldog lenni? Ez csupán az ember önzősége.

A boldogság az élet hazugsága..

2017. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarsz élni? Akaszd fel magad.

Amúgy nem. Nos, először is, hány éves vagy? Ha dolgozol és van elég pénzed, akkor költözz el, kezdj új életet, szerezz egy háziállatot hogy ne legyél full egyedül, illetve szerezz párt is magadnak. Ha viszont fiatalabb vagy, akkor nem tudom hogy lehetne megoldani.

2017. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!