Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook letiltott? Többi lent.

Facebook letiltott? Többi lent.

Figyelt kérdés

A mi nap letiltott a facebook? Mikkor próbáltam belépni kéri a személyimet. Ez nem is lenne gond? De még nem vagyok 13: Hogyan szerezem vissza ha valamelyik szülőmét beküldöm az jó? ( A név nem egyezik ) V mit csináljak? Újat nem akarok csinálni mert rengeteg kép videó ilyesmi elveszne. ??

UI: a kérdőjelek azért kellenek mert csak úgy engedi a gyk?



2016. dec. 3. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem egyezik a személyi és a felhasználónév akkor letiltja végleg a profilt. Vagy véglegesen átírja a nevet arra ami a személyin van, és letiltja a névváltoztatás lehetőségét. Nem tudsz trükközni, és nem is szabadna regisztrálnod 13 év alatt, így nem fog visszaengedni a rendszer.


Ez a profilt buktad, legközelebb vagy ne regisztrálj 13 év alatt, vagy ne használj kamu neved, és ne tegyél olyat amiért jelenteni lehet és megint letitanak.

2016. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha photoshopal hamisítok személyit? az törvénybe ütközik?
2016. dec. 3. 20:11
 3/10 A kérdező kommentje:
és nem kamu nevet használtam
2016. dec. 3. 20:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Tipikusan akkor kérnek személyit ha kamu nevet használsz.Én is jártam így mert japán nevet használtam és pár csicska jelentett ezért a facebook letiltott.Ugyanígy kérte a személyimet,de leszartam és csináltam egy újat ezúttal kamu magyar névvel :D
2016. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
megpróbáljam beküldeni az apumét?
2016. dec. 3. 20:56
 6/10 A kérdező kommentje:
vagy esetleg mi a magyar support email címe?
2016. dec. 3. 20:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Most 12 vagyok azért kaphatok valamit ha a születési anya könyi kivonatton áttírom a 2004 et 2003 ra?:D
2016. dec. 3. 21:12
 8/10 A kérdező kommentje:
photo shopba
2016. dec. 3. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:
A személyit csak akkor fogadják el szerintem ha a személyin lévő név megegyezik a facebook-os neveddel.De ha facebook-on megvan adva az életkorod és egy felnőtt személyijét mutatod meg akkor az egy "kicsit" feltúnő lenne nekik.Én a helyedben nem szaroznék hanem csinálnék másik facebook-ot
2016. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert te 12 évesen személyit hamisítasz Photoshopban. Ne röhögtess már! Csinálj új profilt, és eleve ne regisztrálj 13 év alatt. Hogy, mire nevelnek a szüleid ha hagynak ilyen hülyeségeket csinálni, mint más személyazonosságával való visszaélés, csalás? Gondolom sehogy.
2016. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!