Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hallgatja mindenki az...

Miért hallgatja mindenki az BVB-t az énekes miatt?

Figyelt kérdés
Rocker vagyok, régen hallgattam sok BVB-t de mostmár a társadalom miatt utáltam meg mert szerintem minden (lány) rajongó az énekes miatt hallgatja. Akármennyi lányt megkérdeztem hogy mi a véleménye a BVB-ről mindnek ez volt a válasza: "jahj olyan édes az az Andy" -,-

2016. dec. 4. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
"Miért hallgatja mindenki" - én nem hallgatom sem az énekes hangja miatt, sem másért (eddig a kérdésig nem is hallottam róluk). Innentől a kérdésed értelmetlen.
2016. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mert szerintük Andy annyira helyes :/

nem mondom hogy ez rossz dolog, de sajnos így "zene" téren a lényeg nem tud érvényesülni(nem értékelik a hangját, a számokat amiket írt)

ugyan ez kezd igaz lenni a BMTH-ra is "Oli annyira cuki" (szrintem Oli tényleg hatalmas tehetség tehetségesebb mint Andy {magán vélemény}, nem számít hogy metalcore vagy poprock-ról beszélünk)

és ez igaz Denis Stoff-ra is (asking alexandria, Down & dirty, MMF) a srác még csak 24 de olyan karierje van amit sokan megirigyelnének (nem számítanak a pletykák, és a botrányok). Ő is hatalmas tehetség (mindeggyik zenekarában megtudott valami újat mutatni) DE látszik hogy a (sok)rajongó mennyire nem értékeli, csak az arcát...


OFF: mondjuk én nagyon boldog voltam mikor egyik osztálytársam azt mondta "ő nem azért halgatja a BVB-t mert jólnézki Andy, hanem mert szereti a hangját és a dalait"

szóval vannak még kivételek :)

2016. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem így nincs értelme zenét hallgatni.. Ennyiből mondhatnám én is hogy csak azért hallgatok Arch Enemy-t mert Alissa jól néz ki.. :D
2016. dec. 5. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!