Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Stefan vagy Damon is meghal a...

Bia1208 kérdése:

Stefan vagy Damon is meghal a vámpírnaplók sorozatban?

Figyelt kérdés
(TVD) sok helyen próbálkoztam de egyértelmű választ nem kaptam (remélem ha meg is hal stefan vagy damon visszatérnek. Még megfoghalni vmelyik fontos / főszereplő és ha igen ki/kik azok? az első évad pipa és imádtam is 2.évadnál tartok neten szoktam nézni és van egy érzésem sokan meghalnak . ÉS tényleg nagyon vacak az 5. és 6. évad vagyaz a bizonyos 100.rész? Válaszokat előre is köszi

2016. dec. 6. 19:42
 1/9 A kérdező kommentje:
és tényleg borzalmas az 5.és 6. évad ahogyan mondják és ha igen megválaszolja vki miért?
2016. dec. 6. 20:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt még nem tudjuk,hisz a 8. Évadnak még nincs vége és addig bármi megtörténhet.
2016. dec. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Damon is és Stefan us voltak a túlvilágon, sőt sokan mások is mint pl Bonnie, de mindenki visszatér :D legalábbis eddig hiszen még nincs vége az évadnak :)

Valóban veszített az érdekességéből az 5. Évadtól de azért annyira nem lett borzalmas

2016. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem épp ellenkezőleg, én imádtam minden részét, annyira pörögnek az események, és persze Daemon és Stefan miatt mindenképp kötelező nézni

A nyolcadik évadban lesz pár halál..:(

2016. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat kezdtem kétségbe esni hogy annyira vacak ez a két évad de tuti megnézem. :) És stefan és elena fognak vmikor szakítani ? (hosszú időre)
2016. dec. 7. 13:43
 6/9 anonim válasza:
Stefan és Elena valahol a 3. évad végénél, 4. évadelejénél szakítanak végleg
2016. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 5., 6. évadnál már tényleg kezd ellaposodni a sztori, de ha már végignéztem azokat is akkor a 8-at is meg fogom. Visszaemlékezni részletesebben már nem is tudok, annyi minden történik mindenkivel... Nagyjából 1000x összejön egymással mindenki aztán 3x szakítanak, jönnek fő gonoszak akik aztán jók lesznek vagy meghalnak.

Én legalábbis belebonyolódtam, de összességében szerettem, csak mikor már főszereplők lépnek ki a sorozatból és még mindig nincs vége akkor már kezdem nagyon-nagyon erőltetettnek érezni az egészet.

2016. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat bef. a 2 évadot egyenlőre tetszik de én már most belebonyolodtam.
2016. dec. 7. 20:07
 9/9 anonim válasza:
az 5. évad utolsó részei voltak számomra a leggyengébbek, nagyon untam a ''vándor storyt'' :D
2016. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!