Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megfigyeltétek ezeket? Vajon...

Megfigyeltétek ezeket? Vajon miért van így több családnál is?

Figyelt kérdés
Ha az első gyerek szép a második már nem annyira és fordítva,a szerelemgyerekek csodásak.Sok családba az első gyerek csúnyácska vagy átlagos de a második jól néz ki.Vannak kivételek de legtöbbször ezt vettem észre tudok több olyat ahol az első lány ronda de a második gyönyörű,miért lesz szebb a második??Valaki érti ezt?
2016. dec. 7. 22:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok ezzel senkit megbántani ha valaki ugy érzi rossz érzést keltettem benne az inkább ne válaszoljon.
2016. dec. 7. 22:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Okosan le is fedted a két lehetőséget:

- Vagy az első gyerek szép és a második nem annyira

- Vagy a második gyerek szép és az első nem annyira


Nahát, tényleg történhet ilyen! Akár mindkét gyerek lehet szép és csúnya is, és már nincs is több lehetőség. Olyan közhelyre jöttél rá, amit szerintem nem kell megmagyarázni. Mellesleg a szépség relatív.

2016. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jólvan jolvan nem kell nagyképűsködni
2016. dec. 8. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!