Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem 10 db átváltozó...

Tudnátok nekem 10 db átváltozós mesét sorolni?

Figyelt kérdés
Illetve mért fontosak a gyerekeknek az ilyen jellegű mesék?

#gyerekek #mese #átváltozás #átváltozós mesék
2016. dec. 8. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

winx

witch

vadmacska kommandó

több nem jut eszembe

2016. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, de nem ilyen jellegűeket keresek, hanem népies formájút inkább!
2016. dec. 9. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Van az, amikor a királyfi v szegénylegény, azt hiszem, szegény legény volt, ő tulipánná változott. Pinokkióban meg fabábuból gyerekké, meg a Disney-sben szamárrá is változik félig, de hallottam nem rég egy Fából Faragott Péterről is, meg amikor a sima ló táltosparipává változik, meg a Dragonballban Shongoku olyan nagy majommá változik, az X-menben Mr McCoynak nő nagy szőre. A Pókemberben is van, pl Peternek is egyszer pókfeje lesz meg Dr Conors is egyszer ilyen gyíkká változik meg Morbius ilyen denevérféleséggé, Miss Mitzy a Varázslatos iskolabuszból, ott folyton átváltoznak, egyszer pl állatokká. A Hüvelykpannában kinő Pannának a szárnya.
2016. dec. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja meg a Békakirály, Szépség és a szörnyeteg.


És egyébként szerintem nem fontosak, max izgalmasnak találják, de hogy fontos lenne, nem gondolnám.

2016. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hófehérke (a gonosz királynő változik át)

Hamupipőke

Békakirály

Hófehér és Rózsapiros (a medve változik át)

Az aranyos gyíkocska

Aranyszóló Pintyőke

2017. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!