Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy film 16 év alatti...

Márkó020202 kérdése:

Ha egy film 16 év alatti számára nem ajánlott akkor egy 14 éves be mehet megnézni?

Figyelt kérdés

#szerintem igen.
2016. dec. 8. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Az ajánlás nem törvény, nem szabály. Fizető vendég vagy, örül a mozi ha még bemennek.
2016. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2016. dec. 8. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Első, ne írj ostobaságot. Jogszabály írja elő, mit milyen kategóriába kell sorolni. Nem tudom, a kérdező hova akar bemenni, de moziba nem engedhetik be.

A lakáson belül a szülő döntése, mit enged, mit nem.

2016. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Te is hülyeséget írsz, mert tucatszámra olvashatsz kérdést ami megcáfolja hogy nem engednék be az ajánlás alatti korú embereket.

Senki nem vitatta a korhatár-besorolást, és 10-ből legalább 9 mozi szarni fog arra hogy te 15 éves vagy 16 helyett. Nem hatóság hogy elkérjék a személyidet.

2016. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

89%-os! Te azt írtad, az ajánlás nem törvény. Erre válaszoltam, hogy a moziknak kötelező betartani. Ez nem hülyeség.

A gyakorlat más, én is tudom. A kérdező számára viszont a hasznos válasz az, hogy jog szerint nem mehetne be, de lehet, mégis beengedik.

2016. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahogy mi a barátnőmmel, akkor 14 éves létünkre, simán be tudtunk benni a Tarantino filmre :DDDD
2020. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!