Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS Ha a facebook kitilt, az...

Dq kérdése:

SOS Ha a facebook kitilt, az milyen, mihez férek hozzá? SOS

Figyelt kérdés

Megzsarolt a facebook hogy amíg nem adom meg nekik az igazi nevemet és valamit ami igazolja, akkor letilt. (egy hetet adott)


Milyen az, amikor az ember le van tiltva? Például az ember eléri mondjuk a levelezését (van pár-tízezer üzenetem).


A facebookos login attól még fog mûködni, vagy, minden csatolt accountot (pl Tinder) elvesztek?


Valaki le tudná írni, hogy mihez fér hozzá, és, mihez nem?

Köszönöm



2016. dec. 9. 00:06
1 2
 1/13 2*Sü ***** válasza:

> Milyen az, amikor az ember le van tiltva?


Attól függ, hogy mi a tényállás. Ha csak annyi történt, hogy mondjuk nem a valódi nevedet adtad meg, akkor az adatlapod megmarad, mások látják. Ha visszaéltél valakinek a személyiségével, vagy például törvényt sértenek a bejegyzéseid is, akkor el is tűnhet az adatlapod, az összes bejegyzéseddel együtt.


Mindenesetre a letiltás kijelentkeztet a rendszerből, és nem is tudsz belépni. Ergo nem fogsz hozzáférni azokhoz az adatokhoz, amik nem nyilvánosak, nem tudsz hozzáférni az üzenetekhez, nem láthatod a nem nyilvános bejegyzéseket, fényképeket sem. Mintha egy vadidegen, frissen telepített gép előtt ülnél.


A Facebook fiókkal való bejelentkezés esetén a Facebook igazolja, hogy te az adott gépen be vagy jelentkezve. De mivel nem vagy bejelentkezve, az összes Facebook fiókkal történő azonosítás esetén ki fog dobni egy ablakot, hogy jelentkezz be Facebookra. Mivel le vagy tiltva, ezt nem tudod megtenni, így ha nincs alternatív bejelentkezési mód, akkor ezeket a szolgáltatásokat sem tudod használni. Meg lehet próbálni egy elfelejtett jelszó opciót a Facebookhoz is használt email címeddel, néhány honlapnál, szolgáltatásnál működni szokott. Hogy a Tindernél működik-e azt nem tudom.


Lásd még: [link]


> Megzsarolt a facebook


Itt meg erősen félreértelmezed a dolgot. A Facebook használata nem alanyi jogon jár. A Facebook bizonyos feltételekhez köti, hogy a rendszert használhasd. Többek között ilyen feltétel az, hogy a regisztrációnál valós adatokat, többek között a valódi nevedet adod meg. Ezeket a feltételeket, és a be nem tartásukból fakadó minden felelősséget te elfogadtad a regisztráció során. Ha megszeged ezeket a feltételeket, akkor teljesen jogosan zárnak ki a rendszerből. Ha nem szegted meg a feltételeket, akkor nincs gond, beszkenneled a személyidet, elküldöd, és készen is vagy. Ha megszegted a feltételeket, akkor viszont ez a te sarad. Ebben az esetben is érdemes elküldeni a beszkennelt személyidet, lehet, hogy csak átírják a nevedet a személyiden szereplő névre.


Mondok egy analóg példát. Te szervezel egy házibulit, de az a feltételed, hogy mindenkinek zöld pólóban kell jönnie. Mivel a házad nem közterület, és te nem az állam vagy, teljes joggal köthetsz ki olyan feltételt, amit csak szeretnél, maximum ha a feltételeid túl erősek, akkor senki nem jön el a bulidra. Ha most valakit meglátsz, aki nem zöld pólóban van, teljesen jogosan tessékelheted ki a házadból. Hogy neki ebből milyen kára származik, mennyit költött buszra, taxira, kivel szervezte meg, hogy majd nálad találkozik, az az ő baja, az ő sara, ő nem teljesítette azt, ami feltétele, hogy a házibulidon ott lehessen.

2016. dec. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"Itt meg erősen félreértelmezed a dolgot. A Facebook használata nem alanyi jogon jár."


Ettõl függetlenül zsarolás by def. Sõt, ha úgy vesszük, "alanyi jogon jár", legalábbis az infotv értelmében nem teheti függõvé egy eltérõ szolgáltatását ahhoz, hogy megadjam a nevemet, a személyimrõl készült képrõl meg pláne nem. Azt tudom, hogy ezt a jogomat nem tudom érvényesíteni, ettõl függetlenül ez zsarolás illetve jogellenes.

2016. dec. 9. 10:35
 3/13 A kérdező kommentje:
Attól hogy valamit ingyen ad, nem jelenti azt, hogy tetszõleges károkat okozhat nekem LOL.
2016. dec. 9. 10:36
 4/13 2*Sü ***** válasza:

> Ettõl függetlenül zsarolás by def.


Zsarolás az, amikor valamire rá akarlak venni, különben elveszek tőled valamit, amit téged jog szerint megillet (mert a te tulajdonod, a te törvény által biztosított jogod). Itt pont az a különbség, hogy a Facebook semmit nem vesz el, ami téged jog szerint megillet, hanem nem ad tovább olyan szolgáltatást, ami amúgy nem járna jog szerint neked. Az nem zsarolás, hogy ha azt mondom neked, hogy nem hívlak meg többször egy sörre, ha nincs rajtad piros sapka, hiszen a sör neked tőlem nem jár. Az zsarolás, ha azt mondom, hogy ha nincs rajtad piros sapka, akkor letöröm a visszapillantó tükrödet, vagy elveszem a kabátodat, hiszen ezek a te tulajdonodban vannak, a használatának joga téged megillet.


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~


> legalábbis az infotv értelmében nem teheti függõvé egy eltérõ szolgáltatását ahhoz, hogy megadjam a nevemet


Melyik paragrafus írja ezt le? Mert ennek az ellenkezője olvasható ki:


[link]


„4. § (1) Személyes adat kizárólag meghatározott célból, jog gyakorlása és kötelezettség teljesítése érdekében kezelhető. Az adatkezelésnek minden szakaszában meg kell felelnie az adatkezelés céljának, az adatok felvételének és kezelésének tisztességesnek és törvényesnek kell lennie.”


Itt te a regisztrációval tulajdonképpen szerződést kötöttél a Facebookkal, az abban vállalt kötelezettség teljesítése érdekében tehát kérhet tőled személyes adatokat, és kezelheti azokat. Persze a te hozzájárulásoddal. (Lásd: „5. § (1) Személyes adat akkor kezelhető, ha (a) ahhoz az érintett hozzájárul, vagy…”)


Szép is lenne, ha nem tehetné függővé a szolgáltatáshoz a név megadását. Egy webshop, egy zárt fórum, egy online banki szolgáltatás elég nehezen lehetne elképzelhető ezen feltétel nélkül.


Mivel informatikusként pont egy olyan projekten dolgozom, amiben szükség van a felhasználók személyes azonosítására, ezért viszonylag képben vagyok. A jogászainkkal elég sokat egyeztettünk, hogy ez az azonosítás milyen lépésekből áll, mikor milyen adatok bekérésére és kezelésére van lehetőségünk, ehhez milyen feltételeknek kell teljesülnie. Kissé nyakatekert emiatt az azonosítási folyamat, de az biztos, hogy a mondatodban szereplő kijelentés nem állja meg a helyét, bárki függővé teheti egy általa adott szolgáltatás használatának jogát bizonyos adatok bekéréshez, igen, akár a személyi igazolvány másolatát, telefonszámot, lakcímet, miegyebeket is ideértve.


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~


> Attól hogy valamit ingyen ad, nem jelenti azt, hogy tetszõleges károkat okozhat nekem LOL.


Alapból nem. Ha adok neked egy ingyen, ajándékba egy sütit, és te ettől gyomorrontást kapsz, akkor az okozott kárért én felelős lehetek adott esetben. Hacsak… Hacsak nem írunk egy szerződést, melyben te az aláírásoddal elfogadod, hogy az okozott károkért én nem vagyok jogilag felelőssé tehető. Márpedig a joggyakorlatban tudtommal a regisztrációt, a felhasználási feltételek elfogadását kvázi szerződésként kezelik.


Oké, hogy nem olvastad el a felhasználási feltételeket – én sem szoktam mindenhol –, de bepipáltad, hogy elolvastad és elfogadtad azokat, így vonatkoznak rád. Márpedig: [link] > 15. szakasz, 3. pont.


Egyébként ez nem csak az ingyenes szolgáltatásoknál lehetséges, hanem olyan dolgokért is, amiért fizettél. Pl. ha megveszed a Microsoft Windowst, azért te pénzt fizetsz. De az EULA-ban elfogadod azt, hogy a szoftvert a saját felelősségedre használod, az használatából származó bármilyen anyagi, vagy nem anyagi kárért a Microsoft nem tehető felelőssé. Tudom, hogy ez nem teljesen igazságos, de a törvény alapján jogos, hiszen senki és semmi nem kötelez arra, hogy megvedd és használd a Windowst.


De itt még nem is erről van szó. Nem arról van szó, hogy a Facebook leállt, és emiatt keletkezik károd. A kárt magad okoztad, te szegted meg a szabályokat. Kicsit olyan ez – erősen sarkítva –, mintha ellopnál egy autót, és te a meglopott embert tennéd felelőssé, hogy nem tudtál időben eljutni valahova, mert az ellopott autóban a lopásvédelem kikapcsolta a motort.

2016. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Alapból nem. Ha adok neked egy ingyen, ajándékba egy sütit, és te ettől gyomorrontást kapsz, akkor az okozott kárért én felelős lehetek adott esetben. Hacsak… Hacsak nem írunk egy szerződést, melyben te az aláírásoddal elfogadod, hogy az okozott károkért én nem vagyok jogilag felelőssé tehető."


Valójában még akkor is felelõs vagy. Nem igazán értem hogy mi van ma veled, ez a példa teljesen jól mutatja. Ha adsz egy sütit és beteg leszek, neadjisten meghalok, akkor mész a dutyiba, bármit is íratsz velem alá. Bár alapvetõen teljesen értelmetlen dolog mindenféle példákat felhoznod, nem lenne különösen nehéz olyat találnod ami téged "igazol" (persze valójában nem teszik a példáid, csupán fölös szájtépés hogy összezavard magad) ez a sütis példa nagyon rossz.

Ha adsz valakinek sütit , akár pénzért, akár ingyen, akár alá íratsz vele bármit, a felelõsség a tied lesz.



A facebook nem pékség, én meg nem loptam autót.

Ahogy a bank is vissza kell adja a pénzedet (ha lehetõsége van), úgy a chatszolgáltató sem zsarolhat a saját levelezéseddel. Akár ingyen van, akár fizetõs szolgáltatás. Elég retardált hozzáállás az, hogy ha ingyen van valami, akkor nem vonatkoznak rá a törvények. (Azért nem vonatkoznak, mert sokkal nagyobb Magyarországnál).


Szóval ez az egyik: ha üzemeltet egy levelezést, akkor azt nem használhatja ellenem, hogy kicsikarjon belõlem valamit. (én sem tehetem meg ugyanezt másokkal, de én csak azért nem, mert nincsen 200 milliárd dollár készpénzem). (Pénzt mondjuk igen, de kb semmi mást nem.)


A másik meg, mint mondtam, a magyar (európai) jogszendszer biztosítja azt, hogy NE kelljen megadnom egy szolgáltatáshoz a nevemet, amennyiben az nem szükséges.

Ha rákeresel hogy germany+facebook+fake+names, akkor látod hogy egészen addig érvényes is volt, amíg a Német Anyácskának nem lett hirtelen égetõen fontos hogy a facebookon ne jól, hanem alul legyenek reprezentálva a migráns ellenes hangok.


A példáidat meg nyugodtan megtarthatod magadnak.

2016. dec. 9. 14:10
 6/13 2*Sü ***** válasza:

Szerintem teljesen érthető volt, amit leírtam. Persze ha megakadsz egy mondatnál, és nem olvasod el, vagy figyelmen kívül hagyod a többit, az a te dolgod, de talán megért egy próbát, fuss neki, és olvasd el még egyszer az előző válaszomat.


Az, amit csinálsz az teljesen tipikus, emberi jellemző, de nagyon nem jó hatása van. Amit csinálsz, az pedig a felelősség hárítás. Te is pontosan tudod, hogy – nagy valószínűséggel – te szegted meg a felhasználási feltételeket, magadnak köszönheted azt a szituációt, amiben vagy. De isten ments, hogy ezt elismerd. Nem, nem te vagy a hibás, hanem a Facebook. Ha nem a Facebook, akkor a jogszabályok, vagy Orbán, vagy Gyurcsány, vagy a szomszéd néni. De biztos, hogy te nem vagy hibás semmiben… Az a baj ezzel, hogy így nem vonod le a megfelelő konzekvenciákat, tanulságokat, nem tanulsz a saját hibádból, így újra és újra hajlamos leszel elkövetni azokat. Pedig ha elolvasod – legalább utólag – a felhasználási feltételeket, akkor a napnál is világosabb, hogy mi áll benne, és te arra tettél ígéretet, hogy ezeket a feltételeket te vállalod. Nem vállaltad, és ebben más aligha lehet hibás, mint te.


Mondok megint egy példát. Anno volt egy szerverünk, kb. 20 honlappal (részben saját, részben partnereink honlapja). Iszlamista hacker csoport legyalulta az egészet, ráadásul olyan szerencsétlen módon, hogy a biztonsági másolat is ment a levesbe. Mutogatni lehetett volna sokkal jogosabban is, hogy ezért a hackerek a felelősek, vagy a Linux biztonsági rései. De mi a saját hibánkat kerestük, ráerősítettünk a biztonsági másolatok kezelésére, a biztonsági eszközökre, tanultunk azokból a hibákból, amik a mi hibáink, vagy hiányosságaink voltak. Ja és az élet ment tovább. Ha letiltják a Facebook fiókodat, valószínű anyagi kár nem fog érni. Ha tanulsz a hibáidból, akkor lehetőséged lesz – immár a feltételek betartásával – újra regisztrálni, felvenni újra a kapcsolatot az ismerősökkel, beszerezni azokat az információkat, amik elvesztek. Egy-két év után visszanézve nem lesz semmiféle olyan károd, ami bármilyen mértékben is számítana.


Amúgy a felhasználó feltételek sem voltak mindig ilyen szigorúak. Pont azért voltak kénytelenek szigorítani rajta, mert rengetegen éltek vissza vele, más nevében regisztráltak, másnak adták ki magukat, mint valójában, SPAM-eltek, olyanokat jelöltek ismerősnek, akik nem ismerősök (mondjuk társkeresőnek használták az ismerős jelölést), stb… Pont emiatt egy csomó olyan funkció szűnt meg a rendszerben, ami rendeltetésszerűen használva sokak életét könnyíthette volna meg, de a visszaélések miatt kellett megszüntetni. Tehát az az attitűd, hogy felrúgjuk a feltételeket, mert nem értünk vele egyet, az nem csak annak árt, aki felrúgja a feltételeket, hanem azoknak is, akik amúgy normálisan használnák a rendszert arra, amire való. Tehát talán érthető, ha ezért nem tudlak sajnálni, sőt örülök is neki, ha ez ellen a viselkedésmód ellene szigorúan lép fel a Facebook, vagy bármilyen más közösségi oldal, honlap, fórum, mert ez azoknak kedvez, akik arra használják ezeket, amire valók.


Ha nem tetszenek a feltételek, akkor nem az az út, hogy felrúgjuk azokat. Illetve lehet azt is, csak annak megvannak a következményei. Ha nem tetszik a feltételrendszer, keress egy más szolgáltatást, vagy hozz létre egyet, ahol olyan feltételeket szabsz, amilyet csak szeretnél. Próbálj fordítva felülni a lóra. Mondjuk te hozol létre egy közösségi oldalt. Egy csomó ember visszaél ezzel, azok kárára, akik amúgy normális felhasználók, betartják a játékszabályokat. Csakhogy ezzel nem csak a renitens felhasználókról alakul ki rossz kép, hanem a te közösségi oldaladról magáról is, hogy itt ilyen előfordulhat, és te nem teszel ellene semmit. Te sem tehetsz mást, minthogy megpróbálod elejét venni az ilyen inzultusoknak, és szigorítasz azon, hogy ki milyen feltételekkel használhatja az oldaladat, és aki két lábbal rúgja fel a te szabályaidat – amik a normális, többségben lévő felhasználókat védik – úgy dobod ki, hogy a lába nem éri a földet. Ha nem így teszel, akkor mindenki elpártol az oldaladtól, és a sok-sok munkád, anyagi és nem anyagi befektetésed felesleges volt.


Szóval ne kend az egészet a Facebookra. Küld be a személyid másolatát, aztán bízz benne, hogy nem tiltják le a fiókodat. Ha mégis, vond le a következtetést, hogy talán nem így kellett volna használni az egészet.

2016. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Az, amit csinálsz az teljesen tipikus, emberi jellemző, de nagyon nem jó hatása van. Amit csinálsz, az pedig a felelősség hárítás. Te is pontosan tudod, hogy – nagy valószínűséggel – te szegted meg a felhasználási feltételeket, magadnak köszönheted azt a szituációt, amiben vagy. De isten ments, hogy ezt elismerd."


WTFDIJR?????

2016. dec. 9. 18:10
 8/13 A kérdező kommentje:

Még egyszer:


*szolgáltatásért nem kérhetsz semmi mást "cserébe", csak pénzt. Nem kérheted el az arcomat, a lányommal egy éjszakát, nem kérhetsz kenyeret ha pék vagyok (a cserekereskedelem ugye áfacsalás) SEMMIT, csak pénzt.


*személyes adatokat PLÁNE NEM kérhetsz el, nem tárolhatsz nagy mennyiségben, nem teheted függvényévé olyan dolognak amihez nem szükséges. Nem kérhetik tõled a pékségben, nem kérheti a vízgázszerelõ, nem kérheti el a webbolt azon a részén kívül ami a szállítási címeden felül van (se arc, se kártyaszám, se szül. dátum, se semmi nem kell nekik)


*ha bank vagy, backup-szolgáltató vagy levelezõ szolgáltató (chat-platform), akkor NEM nyelheted el a pénzem, nem zsarolhatsz az adataimmal vagy a leveleimmel. Nonszensz.


A pofám kezd leszakadni hogy mit meg nem engedsz magadnak. Csak mert "ingyen" (LOL) "adnak" (he???) valamit, hogy a francba lenne joguk kárt okozni, pénzt vagy adatot lenyúlni, zsarolni, olyan adatokat követelni, amikhez semmi közük?


Én vagyok a hibás (hibás??), amikor az EU feküdt le nekik és adta fel a jogaimat???

(Valójában meglepetésként ért most, nem láttam a márciusi döntést a hírekben se sehol, azt hittem végig hogy az EU mögöttem áll, de, átpártolt hozzájuk)

2016. dec. 9. 18:25
 9/13 A kérdező kommentje:

Ott van az OTP fiók oldalán hogy áthúzott fagyi, te meg iszol a nálad levõ vizes palackból, és erre elveszik minden pénzedet WTF

Ne legyél kretén köszcsy.

2016. dec. 9. 19:00
 10/13 2*Sü ***** válasza:

> szolgáltatásért nem kérhetsz semmi mást "cserébe", csak pénzt. Nem kérheted el az arcomat, a lányommal egy éjszakát, nem kérhetsz kenyeret ha pék vagyok (a cserekereskedelem ugye áfacsalás) SEMMIT, csak pénzt.


Itt csak a személyi igazolványodat kérik. Mint ahogy nem nyithatsz bankszámlát, nem fizethetsz elő mobiltelefon szolgáltatásra, nem bérelhetsz autót, nem mehetsz be egy nemzeti dohányboltba úgy, hogy ne kérnék el a személyidet. Van, ahol praktikus okokból ezt nem előre, hanem alkalomadtán ellenőrzik, és ha ennek nem teszel eleget, akkor a szolgáltatást megtagadják tőled.


> ha bank vagy, backup-szolgáltató vagy levelezõ szolgáltató (chat-platform), akkor NEM nyelheted el a pénzem, nem zsarolhatsz az adataimmal vagy a leveleimmel.


Hányszor írjam le? Ez attól függ, mi van a szerződésben. Ha nincs a szolgáltatás feltétele között az, hogy te valós adatokat adsz meg, akkor valóban nem kérhetik tőled. Ha benne van a szerződésben, akkor ellenőrizhetik, és ennek elmulasztása esetén megtagadhatják a szolgáltatást. Ilyen esetben a szerződés tartalmazza, hogy az ebből származó kár kit terhel.


> hogy a francba lenne joguk kárt okozni, pénzt vagy adatot lenyúlni


Még egyszer és utoljára. Úgy, hogy te elfogadtad, hogy „Nem vagyunk felelősek önnek semmilyen, a jelen nyilatkozatból vagy a Facebookból eredő vagy azokkal kapcsolatos elmaradt haszonért vagy egyéb következményi, különleges, közvetett, vagy esetleges károkért, még ha ilyen károk esetleges felmerüléséről tájékoztatást kaptunk.”


Magyarán akár mindenféle indoklás nélkül is törölhetik úgy ahogy van a fiókodat, vele minden adatoddal, fényképeddel, bejegyzéseddel, üzeneteddel együtt. Persze ez nem érdekük, csak abban az esetben teszik meg, ha mások érdeke fontosabb a tiednél.


> Én vagyok a hibás (hibás??), amikor az EU feküdt le nekik és adta fel a jogaimat???


De nem az EU adta fel a jogaidat, hanem te magad. Abban a pillanatban, hogy elfogadtad a felhasználás feltételeit. Erre senki ne kötelezett. Dönthettél volna úgy is, hogy márpedig ragaszkodsz a jogaidhoz, és nem regisztrálsz a Facebookra.


> Ott van az OTP fiók oldalán hogy áthúzott fagyi, te meg iszol a nálad levõ vizes palackból, és erre elveszik minden pénzedet WTF


A pénzedet nem veszik el, de kidobhatnak a bankfiókból, megtagadhatnak tőled mindenféle szolgáltatást. Ha te ragaszkodsz a fagyihoz, akkor nem tudsz pénzt felvenni. Ha pénzt akarsz felenni, akkor tessék megenni, vagy eldobni a fagyit. Nem olyan bonyolult ez, az emberek 98%-ának nincs ezzel semmilyen problémája, se kára nincs belőle.


Aki felnőtt, az elfogadja, hogy vannak szabályok, törvények, feltételek, amiket vagy elfogad, vagy viseli azok következményét. A világ nem úgy működik, ahogy te szeretnéd. Ha a világ úgy működne, ahogy az emberek többsége szeretné, abból káosz lenne. Van, aki ezt belátja, van aki csak megszokja, meg van pár ember, aki csak azért is fejjel megy a falnak. Ez utóbbi szerintem nem a legbölcsebb dolog, de ha valaki ragaszkodik hozzá, hát hajrá.


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~


Akár tetszik, akár nem, de két lehetőséged van:


1. Átírod a neved a valódi nevedre, majd beküldöd nekik a személyi igazolványod másolatát.

2. Ha erre nem vagy hajlandó, akkor kaptál egy hetet, hogy kiköltözz, hogy lementsd az adataidat, képeidet, üzeneteidet, amíg meg nem szűnik a Facebook fiókod.


És jogilag ez rendben is van. Ha nem lenne, rég oda-vissza perelte volna a Facebookot mindenki. Mert ugye vannak a felhasználók között jogi diplomával rendelkezők is. De nem ez történik, mert aki megérti a felhasználási feltételek jogi következményét, az tudja, hogy a Facebook eljárása jogszerű, egy per bukott ügy lenne. Gondolom nem akarsz náluk jobban érteni a joghoz. Ha a felhasználási feltételeknek nem lenne jogi következménye, ha szembemenne a jogszabályokkal, akkor minek vesződtek volna hosszú felhasználási feltételek megfogalmazásával?


Az más kérdés, hogy a törvény előtti jogosság ellenére a dolog igazságos, etikus-e. Itt megint az van, hogy a Facebook felhasználók 98%-a képes – nagyjából – betartani a felhasználási feltételeket, és ebből semmiféle sérelme, kára nincs, cserébe viszont kap egy olyan szolgáltatást, ami a hasznára van (vagy legalábbis ezt gondolja róla). Meg van egy csomó ember, aki ne fogadja el a Facebook felhasználási feltételeit – akár adatvédelmi aggályok miatt –, és ezért nem regisztrál rá. Ez is rendben van. Ha te egyikbe sem tartozol, akkor a hiba a te készülékedben van.


Mindenesetre sok szerencsét… Attól tartok szükséged lesz rá.

2016. dec. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!