Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes vendéglátós menni?

Érdemes vendéglátós menni?

Figyelt kérdés
Jelenleg normál gimnáziumba járok de már gondolkozom a jövőmön. Nagyon érdeklődőm a vendéglátás iránt viszont nem tudom megérné e ha gimnázium után arra mennék tovább. Egyik ismerősöm azt mondta hogy a vendéglátósok hamar kiöregednek,ez mennyire igaz? És mennyire lenne hátrány hogy nem szakközépiskolába jártam valamint hosszútávon tudnék e ezzel kezdeni valamit?

2016. dec. 9. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyen közép iskolába jártam 1 évet. Most gimnazista vagyok. A vendéglátás pénzes szakma, és nem jelent hátrányt ha gimnázium után mész oda, viszont az igaz, hogy elég fárasztó és hacsak nem főnők vagy akkor szabad időd sincs sok. Viszont tiszta munka. Szerintem mindenképp megéri kipróbálnod. Okj-s képzés. 1 év. Ha nem tetszik akkor otthagyod, bár az pénz kidobás. De el is végezheted és egy ideig dolgozhatsz azon is. Jó helyeket is ki lehet vele fogni ha ügyes vagy. Csak bírs a strapát.
2016. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2016. dec. 24. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!