Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. s, kedves budapestiek!...

S. O. s, kedves budapestiek! EZÜSTVASÁRNAP! Bp-n hogyan vannak olyankor nyitva a boltok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A plázák nyitva vannak gondolom,nem?A többi "kis" bolt?Délig-egyig nyitva vannak?Pl Dockyard,egyéb sportüzletek,ilyesmire gondolok. :) Segítsetek légyszi,fontos lenne,mert akkor nem utazunk feleslegesen 230 km-t,ha nincs nyitva nagyon semmi.

2016. dec. 10. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Karácsonykor a legtöbb bolt nyitva tart, vagy meghosszabbított nyitvatartással rendelkezik mindenki számára. Ez nekik üzlet. Nem éri meg gazdaságilag bezárni. Ha mégis így van, akkor ott kb a rolót lehúzhatják, mert mikor ha nem Karácsonykor van a legnagyobb bevétel. Rákerestem a Dockyard oldalára én sem találtam gyorsabban kérdésedre konkrét választ, de általánosságban ez igaz. Ha mégis biztosra akarsz menni (mint én a minap) felhívnám a boltot hogy meddig vannak nyitva és hogy van e a kiszemelt termékükből raktáron, mert felesleges utazásokat én sem szeretem. :)
2016. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!