Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem jó a fenekem, mit tegyek?!

Nem jó a fenekem, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

14/L... tudom ennyi idősen nem ezzel kéne foglalkoznom, hogy hogy legyen jobb fenekem de akkor is szeretném, hogy jobb legyen.

Volt egy osztalytarsam aki regebben mindig megpróbálta megfogni a fenekem meg volt, hogy bele markolt. Széles a csípőm, vékony vagyok de a fenekem nem túl formás. (164 cm és 52 kg) Magasderekú nadrágot szoktam, hordani és beszóltak, hogyha nincs alakom ne huzzam fel addig a nadragot (pedig nem felhuzom hanem szimplán csak magasderekú a gatya)

Volt már hogy két héten keresztül mindennap csináltam 50 guggolást de nem segített... Pls segitsetek és ne oltogassatok!!!



2016. dec. 11. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Sportolni kene. Csak az segít. 50 guggolas az bemelegítés, hol maradt utána az igazi edzés?
2016. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég idős vagy ahhoz, hogy érdekeljen.

Egészséges fiúnak meg így is tetszeni fog a feneked. De igaz, sportolj és úgy öltözködj, hogy fel tudd vállalni magad.

2016. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem kell tenned semmit, ha valaki belédszeret annak mindegy lesz teljesen hogy milyen a feneked.
2016. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Em meg fiu vagyok es olyan lanyos, formas a seggem , hogy belemarkolnak .. csak ugy, es fiuk is es lanyok is, :s szerinted ez jo? :c
2016. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4* vagyok 15/f
2016. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat nem lehet olyan hű de jo, de azért megis jobb ha valakinek jo a segge... Koszi a valaszokat
2016. dec. 16. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!