Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Első tripnek nagyon nem...

Első tripnek nagyon nem ajánlatos helyszín?

Figyelt kérdés
Valószínűleg egy diszkóban leszek aznap éjjel, mikor életemben először kipróbálom az LSD-t. Mire számítsak?

2016. dec. 12. 02:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez személy függő, én amikor diszkóban tripeltem, menekültem elég hamar kifele, bem bírtam bent maradni, a folyamatos ordító zene és a tömeg taszított mint a rák :D de én alapból se rajongok az ilyen helyekért, gyakran feszengek, nem tudom mit kezdjek magammal, az ismerkedés (itt) nem megy, nincs is hozzá kedvem. Ha te rajongasz diszkóban lenni, lehet, hogy jól fogod érezni magad, de még így se biztos. A sok idegen ilyenkor tud parát kelteni az emberben. Igazából személy szerint inkább nyugisabb helyet ajánlanék, főleg elsőre. Vagy legalábbis legyen egy nyugis hely, ahova könnyen vissza tudsz vonulni. Persze mennyiség függő is, de ezek a szerek már nem játékok. Olvass előtte élménybeszámolókat is, az biztos nem árt.
2016. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem rakd el azt a fecnit, és edd meg nyugodtabb és kontrollálhatób körülmények között, lehetőleg egy tapasztaltabb utazó felügyeletével.
2016. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
76%
Létezik az a rutin amivel kivitelezhető, de elsőre szerintem nettó képtelenség! Sosem értettem, hogy tudnak az emberek pszichedelikus trip alatt dizsizni meg bulizni. Valaki aki a nem én vagyok a lábán is nehezen tudott megállni az első alkalommal... A tapétázás nem csak a hallást és a látást befolyásolja, rövid időre a komplett egó megsemmisül többé-kevésbé. Ja meg nem árt ismerni előtte a konkrét anyagot, mert némelyik negyed órán belül megborít, másik meg szép lassan üt be egy-másfél óra alatt.
2016. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen lebeszélnélek arról, hogy diszkóban próbáld.
2018. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!