Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mezítláb lehet lenni tesioran?...

Mezítláb lehet lenni tesioran? Ha valaki mar volt az milyen?

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 17:12
 1/5 Biapernys ***** válasza:
Én nagyon utálok mezitláb lenni
2016. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Gyótesire jártam egy ideig, ott kötelező volt. Rendszerint a tesitanárnő is így volt, ezért tetszett a dolog:).
2016. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mai Tesin mezitlab nagyon jó volt ...
2016. dec. 13. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az iskolában tornacipő és fehér zokni volt előírva, amit nagyon utáltam. Délutánonként volt valami női torna a suli tornatermében, ahová a lányok mezítláb jártak. Mi meg sárgultunk az irigységtől, hogy nekik szabad.

A suliból már kinőttem, de azóta csak olyan helyekre járok edzeni, ahol lehet mezítláb lenni. Sokkal jobban szeretem így. Álljatok össze néhány osztálytársaddal és menjetek cipő nélkül. Ha többen vagytok, könnyebben elfogadják, mint egymagad. Néhány országban megszokott hogy mezítláb tesiznek.

2016. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én már voltam és nagyon jó. Edzésen is mindenki mezítláb van még a tánár is
2018. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!