Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények? Huawei P8 Lite

Biró Roland Zoltán kérdése:

Vélemények? Huawei P8 Lite

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem ilyenem van, teljesen meg vagyok vele elégedve, viszonylag gyors, nagy a tárhelye, a kamerájának nagyon szép képe van még az előlapinak is. Az eladó azt mondta hogy el a legnépszerűbb telefon, ebből adták el a legtöbbet
2016. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem is ilyen telom van,szerintem nagyon jo minden rajta
2016. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En nagyon meg vagyok vele elégedve.
2016. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is nagyon bejött. Ha a Huawei-féle "mindenikonazasztalonvan" stílussal nincs gondod (nincs külön program menüje), meg leszel elégedve vele (egy kis rendszerezés,és máris otthonos). Egy faraday-kalitkában dolgozom, minden eddigi telefonommal jedi-mesterkednem kellett egy kis térerőért, ez megoldja tájcsizás nélkül is a helyzetet. Videófelvétel fullhd minden akadás és pixel nélkül, azért mondjuk sötétben láttam már jobbat. A beépített zajszűrője hang és videófelvételnél nagyon hasznos. Akkut nem tudod kivenni, ennyi negatívum, takarék használaton max 2 napot bír, de inkább 1 a jellemző ha nem dísznek tartod. Régi bluetooth headset felejtő, csak a legújabbakat kezeli. Gps fürge, menü is, de azért meg lehet etetni az agyát ha sok program megy egyszerre. Summa: nagyon élhető telefon.
2016. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!