Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Varrónő nem...

Ti mit tennétek? Varrónő nem azt varrta amit kértem.

Figyelt kérdés

Röviden annyi,hogy a varrónő elvállalt egy kis térd felé érő csipkés alkalmi,hosszú ujjú(esküvőre kértem)ruhát. Volt ruhasablonja,de én a felső részt mutattam neki fotón,hogy milyenre kérem, csónaknyakkal. Erre a próbán eleve az egész ruha egy számmal nagyobb lett, mondta beveszi xs-es méretre és bejelölte a hosszát is, mivel térd alá ért. Ekkor kérdeztem (eleve csalódva láttam hogya a ruha felső része nem olyan amilyet kértem) ,hogy a nyaka miért nem olyan amilyet kértem, mert ez kerek ívelt gumis nyakú volt holott én egyenes vonalú csónaknyakat kértem,gumirozás nélkül. Erre mondta ő hogy az egész ruha úgyis feljebb jön mert most hosszú és hogy akkor a nyaka feljebb jön és olyanra csinálja :/

Most ott tartunk hogy mehetek megnézni a ruhát és tartok tőle,hogy qvára nem úgy fog kinézni amit mutattam neki képen és amit múltkor felvettem nagyon nem jött be.

Ti kifizetnétek érte 10ezer ft-ot és felvennétek az esküvőre,vagy faképnél hagynátok a varrónőt a ruhájával együtt?

Az a baj hogy nem vagyok pofátlan stílusú ,de a csaj úgy látom igen, ha bevállalta a ruhát és mégse tudja kivitelezni a kérésemet. Biztos tutira veszi hogy átveszem tőle, könyörgöm 10ezer forintért!!

De ez nekem kellemetlen, párom mondta eljön velem így talán könnyebb lesz... Amúgy meg árulja a megvarrt ruháit legfeljebb majd árusítja.


2016. dec. 13. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem egészen világos, amit írsz.

De gumis nyakú ruhát nem lehet átszabni csónaknyakra. Ha bevarrott ujjú, akkor nem lehet "felemelni", hogy rövidebb legyen.

Ehhez az egészet át kellene szabni, ami csak akkor lehetséges, ha a felsőrésze nagyon bő.

Ha csak a varrás 10 ezer, akkor semmiképpen ne vedd át.

2016. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!