Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiszer találtál utad...

Bandi6891 kérdése:

Mennyiszer találtál utad során cetliket, papírokat amiért lehajoltál kíváncsiságtól hajtva?

Figyelt kérdés
Két órája jöttem haza kutyasétáltatásról,kb 2 kilóméterre bent a szántóföldek között vettem észre egy kis papírt és madzagot.Felvettem és tartozott hozzá egy lila kipukkadt lufi,ronda kézírással külföldi nyelven néhány szóval.Itt neten kiderítettem majdnem mindegyik szót ami cseh nyelven íródott,egy felsorolás:futballabda,kosárlabda,korcsolya,görkorcsolya.Nagyon jó állapotban van mindegyik rész,még kosz is alig van rajta,napok,hetek óta lehetett csak ott.Tök jó hogy néha ilyen dolgokba botlik az ember,még soha nem találtam ilyen lufis üzenetekre,ez az első,én is csak egyszer engedtem fel egy rövid írást még gyerekkoromba,de már nem emlékszek mit írtam rá.Tök poén. :)
2016. dec. 14. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Küldtek fel lufit kívánságokkal, azt kértem valaki találja meg. :D Ráírtam az emailcímem, egyszer tengerbe is dobtam ilyet, még senki nem jelentkezett.

Párszor le szoktam hajolni papírokért, egyszer egy kis rajz volt rajta, de volt amiről mint kiderült, csak buszjegy, pedig mindig valami nagyon érdekeset várok...

2016. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!