Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek de nem találok. Van...

Keresek de nem találok. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Nos anyumnak van néhány ilyen aranyos karácsinyi monitorra kitehető mozgó alkalmazása. Olyan hogy két manó így csára-búra járkál meg hülyéskedik, illetve hogy egy mikulás aki szintén ugyanezt csinálja. Teng--leng, néha egy madár felrepíti és akkor lezuhan. Nos valamelyik nap jártam az internetet és találtam egy oldalt ahol ugyan ilyenek voltak csak MLP változatban. Ez nekem jó lenne mert Brony vagyok. Ha esetleg te, igen TE tudod hogy miről is hablatyoltam eddig itt és nem untad el az agyad olvasás közben akkor kérlek segíts! Ja és, ha kérhetem itt ne szemeteljünk azokkal a dolgokkal hogy a Bronyk így a pónik úgy stb. Legyünk mind értelmes emberek. Köszönöm!

2016. dec. 14. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Eluntam az agyam, szóval, akkor most nem is segíthetek? :D

Hát használd azt, amit találtál. Nem tudom így nulla háttérinfóval, hogy mit mondhatnék még.

2016. dec. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!