Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden amihez hozzáérek megráz? Hogyan kerülhetem el ezt?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja napi szinten valami megráz. Kezdve tárgyaktól egészen a gyümölcsökig. Volt olyan eset hogy egy paprika rázott meg (viccesnek hangzik de igaz), emellett sokszor van az hogy kezet mosok és a víz megráz, de ha emberek nyúlnak hozzám az is megráz.Teljesen el vagyok keseredve. Kérem valaki segítsen rajtam.
2016. dec. 14. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Új cipellő?
2016. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne csoszogj!
2016. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kosarazol?
2016. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Műszálas ruha?
2016. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól is lehet, hogy száraz a levegő. Télen gyakran előfordul velem is. Otthonra javaslom a párásítást. Máshol meg azt szoktam csinálni, hogy előbb a hüvelykujjam körmével megpöccintem amit megérintenék (például a kilincseket), és akkor már nem ráz. Van hogy árulnak antisztatikus karkötőket is, amik elvileg segiítenek ezen, de én még nem próbáltam.
2016. dec. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 Hozzátenném, a raszta haj vagy szimpla zselé segíthet. A leggyakribb, hogy frissen mosott haj pulóver levételkor feltölti a testet. De a kosarazásnál is ez van, ha gumi szőnyegen műanyag és nem bőr labdát használsz.


Ha egyik sem jött be, akkor írj ezotéria rovatba.

2016. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem kosarazom. Új cipőt/ruhát nem vettem. Esetleg annyi változás volt az életemben amióta megráznak a dolgok, hogy kolis lettem.
2016. dec. 17. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:

"Esetleg annyi változás volt az életemben amióta megráznak a dolgok, hogy kolis lettem."


Meg az hogy azóta tél lett és a levegő páratartalma leesett, ami azt jeleni, hogy a statikus szétválás előtt nincs akadály. Tudod, fizika órán is szokták mondani, hogy nem biztos, hogy sikerül ez az bőrrel üvegcsövet simogatós kísérlet, mert éppen esik az eső.


Kollégiumokban általában műanyag padlóburkolat van, ez simán okozhat ilyet.

2016. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!