Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Röviden a szitu: Sétálok...

Re4zOon kérdése:

Röviden a szitu: Sétálok haverommal, erre támadt egy hülye ötletünk. Dobjunk meg egy kocsit valamivel. Pl ez egy fideszes plakát volt. Szerintetek van esély arra, hogy tényleg megteszi? És szerintetek ez minek minősül?

Figyelt kérdés
Na eddig oké, csakhogy aztán jön vissza a pasi és kérdi az adatainkat. Mondom a nevem, ami am thy-re végződik.Leírta i vel. Ezután mondta h feljelent. Szerintetek van esély arra, hogy tényleg megteszi? És szerintetek ez minek minősül?
2010. máj. 2. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Kac

Pont egy rendőr autójával szórakozni...:O :D Ej-ej!

Reméljük, az ellenségeitek adatait adtátok meg

2010. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megdobtatok egy kocsit fideszes plakáttal, vagy most mivan??? :D
2010. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem...

De remélem volt annyi eszed, h nem a saját adataidat adtad meg.

2010. máj. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Röviden a szitu: Sétálok haverommal, erre támadt egy hülye ötletünk. Dobjunk meg egy kocsit valamivel. Pl ez egy fideszes plakát volt. Na eddig oké, csakhogy aztán jön vissza a pasi és kérdi az adatainkat. Mondom a nevem, ami am thy-re végződik.Leírta i vel. Ezután mondta h feljelent. Szerintetek van esély arra, hogy tényleg megteszi? És szerintetek ez minek minősül?


Sajna miután majdnem elgázolt nem volt kedvem szórakozni vele. am szerintetek minek minősül?

2010. máj. 3. 08:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem értem. Megdobtad a kocsit fideszes plakáttal, és ezért felvette az adataidat?
2010. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hülyeségnek:)
2010. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah, ez történt. Megdobtuk, megfordult, majdnem elgázolt, kiugrott a kocsiból, majdnem leütött és felvette az adatainkat.
2010. máj. 4. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!