Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpopperek! Tudnátok nekem...

Kpopperek! Tudnátok nekem molettebb női Idol neveket mondani?

Figyelt kérdés
Előre is köszi :D

2016. dec. 16. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szinte biztos vagyok abban hogy ilyenek nincsenek. Koreában egyáltalán nem elfogadott ha valaki teltebb, ducibb. Az női idolok is egytől egyig nagyon vékonyak, vannak akik már egészségtelenül vékonyak.

De a kérdésedre válaszolva, keress rá CL Hello bitches-es fellépésére a 2015-ös MAMa-n, ott szerintem eszméletlen jó alakja van, de sok fiatalabb idolhoz viszonyítva teltebb.

2016. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen. A CL féle alakú Idolokra gondoltam. Ismerem ChaeRin-t , elég jártas vagyok a k-pop-ban , azért is kérdeztem meg , mert még nem találkoztam ilyennel.
2016. dec. 17. 19:07
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Piggy Dolls lány trió (Park Ji Eun, Lee Ji Yeon, Kim Min Sun)

15& Park Jimin esetleg

2016. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ailee is kicsit molettebb volt de azóta lefogyott.
2016. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hwasa
2017. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
T-arából EunJung is ilyen szerintem, nagyon jó alakja van.:)
2017. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt azért megnézném, hogy Jimin hol molett.XDDDDDDDD

Jimin izmos.

Pont olyan izmos mint Jungkook.

Kocka hasa van.

Ajánlom, hogy sürgősen keress fel egy szemészetet.

Amúgy én is csak Hwasa-t ismerem, aki eltér az ottani normáktól. De ő se molett. Női idolok között nem fogsz molettebbet találni.

2017. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jaajj, most nézem, hogy nem rá gondoltál. Oké.

Csak kicsit felidegesített, mert őt is ok nélkül kövérezik.

2017. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7-sen szakadok😂😂😂😂

Am van olyan női idol hogy Jimin:')


Egyébként a MAMMAMO-ból szinte mindenki molettebb alkat (bocsi ha elirtam a banda nevét,nem igazán ismerem őket:'D)

Vagy ott van még Hyuna is.. ő is eléggé telt vagyis volt róla olyan kép


Nem értem meg miért kell lenézni a teltebb nőket, jó oké lehet ezt mi nem érthetjük mert itt a vastagabb nők a kedveltebbek meg akin "van mit fogni" :DDD

De a kóros soványság sem szép, azért valljuk be,nem hiszem hogy túl egészséges mikor egy tinilány sanyargatja magát meg lediétázza magát a sárga földig :S

2018. júl. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

kilences, nem belédkötni akarok de Hyuna 40 kilónál biztos hogy nem több :) a Mamamoo tagok sem molettek szerintem


és Chaerin alakja a '15ös MAMA fellépésén szerintem is baromi szép, nem olyan... botsáska? talán ez a jó szó rá :D

2019. máj. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!