Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb:rtl klub vagy a...

Melyik a jobb:rtl klub vagy a tv2?

Figyelt kérdés
indokold meg hogy miért és melyik műsort szereted azon a csatornán és melyik műsort nem szereted a másikon!

2016. dec. 18. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se jön be, meg az összes többi sem, ami azt illeti, idegbajt kapok a rengeteg reklámtól, amiket kikerülni se lehet, mert kb. minden csatornán egyidőben van a reklám, így hiába kapcsolok át.
2016. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Biapernys ***** válasza:
Inkább rtl bár egyiket sem nézem. Hogy miért inkább rtl? Mert ott MENT az xfaktor de sajnos annak vége lett :(
2016. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

RTL-RTL2-FILM+-COOL TV2 Nem nézem,csak nagyon ritkán.

Van még páí csatorna amit nézek...

2016. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegyik középen van, s nem jobb, meg bal. :-)


Egyiken sem szeretem: saját gyártású, civilekkel vagy színészekkel játszott sorozatokat, a casting-show-kat, az akciófilmeket, a 30-50 éves filmeket, a hírműsorokat, a főzős műsorokat, a vetélkedőket, a 30 másodpercnél hosszabb reklámokat, a celeb imádó műsorokat, a férfiakat szerepeltető műsorokat, azokat amelyekben nők vannak, továbbá az állatos vagy gyerekes adásokat.

Hogy akkor nem marad semmi? Dehogynem. Az, amikor bemondja, hogy a következő műsort nem ajánlják megtekintésre.

2016. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!