Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem találok még egy...

Miért nem találok még egy olyan animét?

Figyelt kérdés
Volt pár anime amiket megnéztem, és egyszerűen imádtam. Ilyenek voltak a Death Note, Black Butler, One-Punch Man,Attack on Titan. Ezek mellett rengeteget néztem vígjátékot amik egész jók voltak, de felejthetők. És sok olyat ami egyáltalán nem tetszett. Azt már hallottam, hogy biztos nem nem ismerem jól az animéket, de eleget láttam hogy tudjak viszonyítani. Most ha lehet, nem az ízlésem kritizálását kérném, hanem javaslatokat. Más is volt már úgy hogy egy imádott animéjét nem tudta felülmúlni másik?

2016. dec. 18. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Előfordul. Változik az ízlés idővel. Amit egy éve imádtam ma csak közepesnek érzem mikor újra nézem. Valamikor éppen milyen hangulatom van.


Talán bepróbálkozhatnál ezekkel:

Hataraku Maou-sama!

Noragami

Death Parade

Kekkai Sensen

Tiger & Bunny

Shingeki no Bahamut: Genesis

Psycho-Pass

Gosick

Boku no Hero Academia

2016. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Phantom: Requiem for the Phantom, One Outs, Parasyte, Steins Gate, Berserk.
2016. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen. egy jóideig a one piecet tartottam kedvencnek, aztán elkezdtem a gintamát és nem tudja semmi felülmúlni
2016. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2016. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fuh, Jó ízlésed van, nekem is ezek a kedvenceim.:) Igényes animék,amiknek eszméletlen kreatív ötlete van. Én kedvelem a pszichos animéket és azt ahol nem lehet kikövetkeztetni mi fog történni szóval ezeket ajánlom, érdemes megnézni ezeket

Nincs Spoiler.


Pandora Hearts még régebben néztem nekem nagyon tetszett olyasmi mint a Kuroshitsuji/Black Butler, csak kevésbé szép grafikával, vicces, és jó a története is.

Black Butler 2 évadját láttad? Ha nem akkor ajánlom!

Attack on Titanhoz nincs hasonló az forradalmi újítás! <3


Akame Ga Kill / Nagyon fordulatos, érdekes története van, néha megrázó is az emberekre nézve. Tele van érzelemmel és tanulsággal. 10/9


Mirai Nikki / Eleinte nem kedveltem, de aztán megszerettem, szintén fordulatos és érdekes a története, néha te sem tudod mi a f..z fog történni,de ettől lesz érdekes, a képi világa kicsit psychos, és dimenziós, egyszerre nagyon szomorú tud lenni, aztán félelmetes máskor pedig nagyon komoly.10/9 Bármikor újranézném.:)


Danganronpa / Az első rész nagyon unalmas, de aztán hirtelen minden beindul, szóval ha az nem tetszik még ne hagyd abba, nekem is így tanácsolták és milyen jól tettem, hogy végig néztem. Szintén érdekes és fordulatos anime, sosem tudod mi fog történni. Amit tippeltem az soha nem jött be mert mindig más történt xD Mellette vannak benne vicces jelenetek is,de erre is jellemző a psycho.

Van már második évada is,ha megtetszett. 10/9



Zetsuen no tempest / Ezt véletlen találtam, az eleje kicsit unalmas,de pár rész után rendesen beindult és jó érzés volt, hogy minden képkocka helyre került. És ez is annyira jól kilogikázott anime hogy meg is szerettem, ha ismerted régen a Spirált, annak az egyik alkotója készítette, hasonló műfaj csak nem bűnügyi, hanem ilyen más világos,idő és térbeli utazásos. 10/8


Btooom: Na ez a másik kedvencem, persze ez is más anime, ez főként azért tetszett, mert szeretem az online játékokat, ha egy játékhoz kellene hasonlítanom akkor a CS jutna eszembe xD Ez inkább érdekes és nem olyan mint a Sworld Art Online, nekem az túl unalmas volt (Bocs ha ezzel megsértek valakit), eleinte megmutatják mi hogy van és utána derül fény az ármánykodásokra, közben harcjelenetek zajlanak. 10/8

2016. dec. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az összes választ! Sok ötletet kaptam :). Még nem néztem bele mindbe de sok van ami tetszik
2016. dec. 20. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!