Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki regisztrálva van a mobrog...

Aki regisztrálva van a mobrog oldalra attól kérdezem hogy megbízható az oldal és jól lehet vele keresni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 19. 16:39
 1/5 anonim válasza:
85%

Igaz, nem engem kérdeztél (nem vagyok regisztrálva az oldalra), de itt egy link:

[link]

(olvasd el a hozzászólásokat is)


Fontos!

Nem tudom, hogy ez az oldal megbízható-e, de ha az is, akkor is vedd figyelembe, hogy kevés pénzt kapsz érte, ahhoz képest mennyi időt ölsz bele. Érdemes az ilyen "interneten való könnyű pénzkereset" oldalakat messziről elkerülni. Sokszor pénzlehúzásról szól vagy, ha megbízható is akkor keveset fizet vagy rámenősnek kell lenni és másokat beszervezni, stb.

Létezik távmunka, de ezt nem nevezném annak.

(Saját vélemény. Ne vedd kioktatásnak, mert nem annak szántam.)

2016. dec. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Megbízható, de ne számíts nagy bevételre, jó ha havonta összejön az 1500ft amit kiigényelhetsz a paypalodra. Minimum 1500ft-onként lehet kérni a kiutalást. Ha van néha egy kis szabadidőd, kb 15-45 perc alkalmanként, akkor simán regisztrálhatsz. Egy 30 perces kb 3-400 ft. A populacio.hu is ilyen. Azon decemberben egész jól összejött több mint 2000ft.
2017. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Megbízható az oldal, de valóban ne számíts sok pénzre. Viszont kiegészítésnek jó. Regisztrálj be más oldalakra is, pl. Marketagent.
2017. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A MOBROG küld kérdőíveket és fizetnek is, ha összegyűlt a kellő pénz.

Ami viszont nagyon nem tetszik nálunk, hogy sokszor már félig kitöltöd a kérdőívet, amikor egyszer csak kidob, hogy nem illesz a profilba. Ilyenkor más cég, már ezért a fáradozásért is fizet valamennyit, de ők csak egy köszönömmel kivágnak belőle rendszeresen!

2017. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze, hogy megbízhatóak! :-) Az átverésben, lehúzásban! Nem éred el őket, hogy fizesék ki a jussodat. 6 hónap, 12 levél angol, német, orosz nyelveken semmi válasz, reakció. 10 elvégzett, sikeres felmérésből jó ha kettőt írnak jóvá. A többit lenyúlják, ellopják. A többi cég sokkal rendesebb. Húzd le őket a WC-én
2022. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!