Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a legjobb...

Hogy mondjam el a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Nagyon osszehaverkodtam egy lánnyal az osztályomból, akit most nevezzunk Viviennek. Az akkori legjobb barátnőm, (akit most nevezzunk Rékának) ellen "osszeszervezkedtuk". Azt találtuk ki, hogy beszélünk az osztalyfonokunkkel, hogy ültessen el engem mellőle. De persze az ofő nemet mondott, mert Réka anyja elég befolyásos a suliban és az ofő fél a várható reakciójától.

És egyéb dolgok is voltak Viviennel a legjobb barátnőm ellen, de nem is részletezném.

És most rájöttem, hogy Vivien nem is igaz barát (kibeszélt a hátam mögött es ocsarolta a ruhaimat es sosem véd meg a bajban). De Rékát meg egyre jobban megszeretem és el akarom mondani neki, hogy mi volt Viviennel, mert a csaj ki akar talalni neki mindenről pár hazugsággal fűszerezve. Mar el is kezdte, de Réka nem hitt neki.

Hogy mondjam el ezt az egészet a legjobb barátnőmnek? Nem akarom, hogy a másik csajtol tudja meg az igazat.

Nyugodtan ócsároljatok kedves válaszolók, mert pontosan tudom, hogy egyszerűen BORZALMAS barátnője voltam Rékának!

Csak értelmes válaszokat kerek! Nagyon kétségbe vagyok esve!

11/L



2016. dec. 19. 21:14
 1/4 Flori9182 válasza:
Figyelj amit tehetsz az az, hogy elmondod neki az igazat tövirő hegyire ahogy mondani szokás és hallgass rám ha a barátnőd akit nevezzünk Rékának nem hitt neki akkor ő egy igazi barát és egy igazi barát mindig megbocsát még ha a másik azaz te nagyon nagy marhaságot csináltál. Szóval összegezve: Mond el neki az igazat biztos megérti majd ;)
2016. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Attól tartok a "legjobb barát/barátnő" fogalmát még nem ismered. Állj elé és mond meg neki hogy már nem szeretnél a barátja lenni. Miután te voltál a szemét vele (nekem így jön le) ennyivel tartozol neki. Kellemetlen lesz, de ez van. Sok ilyen és ehhez hasonló kellemetlen dolog lesz még az életben és nem lehet mindent "máshogy megoldani" jobb ha időben elkezded vállalni a tetteidért a felelősséget. Azon mindenesetre gondolkozz el ha a Vivient a legjobb barátnődnek hívtad, aztán szervezkedtél ellene, és most a Rékát hívod annak, akkor a Rékának nem e fordul meg a fejében az, hogy esetleg őt sem veszed majd komolyan? Ha meg a Vivien kibeszél a hátad mögött az teljesen jogos, ő sem hülye látja hogy hanyagolod, látja hogy távolodsz tőle, és talán azt is tudja hogy igyekszel keresztbe tenni neki. Persze hogy kibeszél. Külömben is miért nem lehettek jóba mind a 3 an? Lehet hogy a Réka mossa az agyad és motivál arra hogy lázadj a Vivien ellen. mindenesetre innen nincs rálátásom a kapcsolataidra szóval nem tippelgetek. De próbáld meg jobban megbecsülni az embereket...
2016. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második válaszoló épp fordítva vannak a nevek ;) es nem a legjobb barátnőm beszélt ki, hanem a "másik csaj" ;)

Első válaszoló de én pont a barátja akarok lenni. Es mivel a legjobb barátnőknek nincsenek titkaik egymás elott, el akarom mondani ami a másik csajjal történt.

2016. dec. 19. 23:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, a második válaszolónak akartam író, hogy a barátja akarok lenni a "legjobb baratnomnek" és nem akarok "szakítani" vele.
2016. dec. 19. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!