Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt érkezik meg...

Mennyi idő alatt érkezik meg a Magyar Posta központjából a célig a levél?

Figyelt kérdés
Külföldről várok egy csomagot, és a nyomkövetésben láttam, hogy megérkezett Magyarországra. Arra vagyok kiváncsi, hogy vajon várhatom-e aznap vagy másnapra a csomagot?

2016. dec. 21. 15:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2016. dec. 21. 15:35
 2/12 anonim ***** válasza:

A külföldi csomagokat először vámvizsgálat alá veszik, ha olyan jellegű a tartalma (kiemelten ha [szórakoztató]elektronikai eszköz van benne) amelyről feltételezhető hogy meghaladja a fizetési határt és EU-n kívülről származik, akkor addig nem adják át a postának amíg nem igazolod az értékét. Ez az eljárás pedig 1 héttel megdobja a kézbesítési időt.


Majd ha kézbesítést látsz a státusznál, akkor várhatod hogy a postai rendszerben már bent van és küldésre kész vagy küldés alatt van.

2016. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Alaphelyzetben Magyarországon belül 1-2 hét szokott eltelni.

De most nagy gáz van, számíts rá, hogy SOHA nem fog megérkezni.

A Magyar Posta beszakadt most év végén. Black Friday, sok kínai kacat rendelés és a hazai webshopok rendelései. Legtöbben hetek óta várják a magyarországról feladott csomagot.

Nagyjából nem szállítanak semmit sehova.

Most meg ugye Erzsébet utalványt szállítanak. Szóval a héten nem várnék csomag kiszállítást

2016. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem a csomegkövetési azt írja, hogy 4-én levették a repülőről, azóta semmi.
2016. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Pontosítok: Nov. 19-én vették le repülőről (a Dec. 4-i az egy másik termék, ami még azon a héten megjött)
2016. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az azért durva túlzás hogy soha nem érkezik meg. Késni nyilván fog, de a posta nem kukázza a küldeményt csak mert nem szállított időben.
2016. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kukázza, szétázik, vállalhatatlanul megsérül, egyszerűen elkeveredik, mivel a trackinget bojkottálják ők maguk sem tudják hol van.

Vagy csak leborítja a raklapról, mert kell a raklap máshova:)

2016. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szanalmas, hogy en belfoldrol adtam fel egy csomagot (termeszetesen karacsonyi ajandekot) Budapestre December 12-en, hogy 24-re mindenkepp megjojjon az illetonek.. de kepzeld.. most 22. van es a csomag meg mindig a logisztikai kozpontba van 16. ota.. Ne is szamits arra, hogy idobe megerkezik.
2016. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8.)Én az edigitaltól rendeltem múlt hét kedden,a nyomkövetés szerint pénteken adták át a postának,hétfőn megkaptam.

20.-án feladtak nekem egy csomagot elsőbbségi levélként Debrecenben,másnap már meg is kaptam Bp.-en.

2016. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 te valami kiválasztott lehetsz
2016. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!