Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Film címben segít valaki?

Film címben segít valaki?

Figyelt kérdés
A film története: Egy sötétbőrű családról szól akiknek van egy tinilányuk meg egy kisfiúk. A kisfiúk a zseni. A család kutyáját szeretné újból megfiatalítani, egy szappanba valamilyen szert itatott amivel megmosta a kutyát és reggelre a kutya ismét kölyök kutya lett. A film akkor vállik érdekessé mikor a szülők véletlenűl zuhanyoznak a szappannal először az apa majd a feleség fiatalodik meg és eltávolodnak egymástól újból középiskolába járnak megismernek más embereket. Majd a gyerekük próbálják helyre hozni hibájukat.kb erről szól a film nagyon régen láttam. Valaki tudja esetleg mi a film címe? 😑😐 én sajnos már egy jó ideje keresem...

2016. dec. 26. 22:22
 1/5 anonim válasza:
Talán Zac Efron játszik benne? Nem tudom a cimet sajnos, de ha utánanézek Zac filmjeinek talan az lesz az, de nem biztos. 😃
2016. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem játszik benne zac efron. Ezt a filmet sötét bőrűek játszák sajnos név szerint nem tudom kik játszák ezért is nehéz megtalálnom a filmet.
2016. dec. 27. 10:18
 3/5 anonim válasza:
Van egy film. Az egy kutya négy élete. Valami rémlik mintha hasonlo lenne, de nem vagyok benne biztos.
2016. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Drágám, mi is kölykök lettünk! (The Poof Point)
2016. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen koszonom
2018. jan. 9. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!