Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adnátok puskázási tippeket...

Adnátok puskázási tippeket légyszi?

Figyelt kérdés
Holnap nagyon fontos dolgozatom lessz, és hát tanultam de azért van egy csomó minden amit nem tudok. Most irom a puskát és jó lenne ha megdobnátok pár puskázási tippel...
2010. máj. 3. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Írd fel kis papircetlire


Vagy coca colás üvegről vedd le a cimkét

szerkessz hasonló cimkét pc-n és tedd azt az üvegre

de úgy hogy apró betűvel puskát is írsz rá

2010. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj puskát (tipp)
2010. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mondom hogy most irom a puskát csak arra gondoltam hogy olyan tippeket mondanátok hogy HOGYAN tudnék puskázni?
2010. máj. 3. 16:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Doga közben kivágod a nyitott könyvet az asztalra, és másolsz. Én már sokszor eljátszottam. Volt h elvették a könyvet a dogával együtt, vagy leszarták. és 5-öst kaptam. Próba szerencse. :) Jah, és az első padban ültem. :D
2010. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja jó is lenne csak ez tényleg nagyon fontos ugyhogy nem nem kéne elkapjanak. Ez a jegy beleszámit hogy hol tanulhatok tovább :)
2010. máj. 3. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:
írd le egy papírra az anyagot egy rotringgal aminek nincs hegye. Tehát csak belekarcolod. Ha jó szögből nézed te el tudod majd olvasni, de a tanár nem és nem is figyel fel egy papírra az asztalodon ami ráadásul üres is. Ha meg megkérdezi minek azt mondod utánpótlás.
2010. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

!!!!!!!!!!A pad alá rakd be az egész füzetet/könyvet és mikor a tanár más fele néz, te csak kihúzod a combodig a tárgyat és pakk!!!!

Nekem beválik, már több éve így csinálom és úgy is működik, ha legelől ülsz! :D

2010. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanár elmagyarázta nekem, mindegy, milyen módszerrel csinálod, csak pofátlan legyél, és ne érdekeljn semmi. Ha nem vagy az, látszik az arcodon, hogy puskázol, akkor is, ha nem látszik a puska.
2010. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam hogy vettem egy kicsi jegyzetfüzetet ami elfér a tolltartómba és nem fogó tollal belekarcoltam a válaszokat és így még a tanár is azt hiszi hogy csak egy üres kis jegyzettömb
2010. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!