Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy erről a rajongásról?

Emma555 kérdése:

Hogy erről a rajongásról?

Figyelt kérdés

Szinte betegesen rajongok a yaoi, shounen-ai, meg stb.

Szóval a BL ért. De annyira hogy van saját mappám a gépen amiben van vagy 100 kép csak erről.

Annyi lenne hogy a pszichológiailag nézzük akkor valami diagnózis erre van.

Csak azért hogy menyire súlyos esetnek számítok.

(+Betudom ismert +segítséget kérek -beteg vagyok.)

Értelmes talpra esett segítőkész emberek válaszát várom



2016. dec. 28. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen szinte minden tizenéves átesik. A legtöbben képesek fejlődni, és néhány év után árnyaltabban látni a dolgokat (tehát nem ~~aaaahw kawaii uke-chan *v* ♥ és hasonlók, hanem elmozdulnak a kulturált nyugati bl irányába, vagy az egészet elhagyják), de ismerek pár huszonévest és idősebbet is, aki megragadt itt. Ne érezd magad rosszul, sokan voltak ilyenek :D

Én is.


Ha kérdésed van, nyugodtan keress.

2016. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. dec. 29. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a 100+ kép annyira nem vészes, nekem csak egy konkrét bl-ről több mint 300 képem van :'D Szóval én tuti betegesebb vagyok mint te. Ebből kifolyólag nem tudom mennyire tudok segíteni neked, de ha gondolod írj rám, bszélgethetünk.
2017. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!