Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem a kérdésre válaszolnak?

Miért nem a kérdésre válaszolnak?

Figyelt kérdés

Most nem azokra a kérdésekre gondolok,ahol tanácsot,véleményt,tapasztalatokat várnak a kérdés feltevők,hanem azokra ahol konkrétan kérdeznek vmit. de nem válaszolnak hanem csak kötözködnek. És még ők vannak megsértődve amiért visszaküldik általánosba szöveget értelmezni.

Már több ilyet olvastam,és őszintén szólva ez nagyon idegesítő.


2010. máj. 3. 17:30
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
Mert tele van az oldal netfighter-rel, akik csak itt tudnak keménykedni, az életben nincs ekkorra pofájuk biztos vagyok benne.
2010. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


most ez a kérdés nyomta fel bennem pumpát. A kérdező kérdezett vmit,erre válasz helyett vki oda írja h menjen el koldulni! ÁÁÁ,komolyan mondom annyira dűhítő ez az egász. lefogadom h sokszor azok ugatnak a léegjobban akiknek gőze sincs a témához.

2010. máj. 3. 17:35
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Abba a kérdésbe igazuk volt...
2010. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:

Első vagyok.


Valószínűleg igazad van.;)

2010. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

miért lett volna igazuk? Kérdezett vmit,és erre talán kb 3 ember adott normális érdembeli választ.

De nem ez az egyetlen ilyen kérdés

2010. máj. 3. 17:40
 6/27 anonim ***** válasza:
Én azt nem bírom, amikor valaki negatívan válaszol, lehord valakit, olyat, aki semmi rosszat, értelmetlent, feleslegeset nem kérdezett, hanem egy teljesen érthető kérdést tett fel. Persze ha a kérdező maga váltja ki a rossz indulatot a tényleg bugyuta kérdésével, vagy maga is bunkón áll a válaszolókhoz, akkor megértem, ha leszolják.
2010. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Be kell látnunk, azért ezekben a válaszokban van némi igazság. De nem is ez a lényeg.

Sokan azért válaszolnak mást és kötekednek, mert egyszerűen kiragadnak valamit a szövegből és azt hajtogatják. Nem értik eleve a kérdést jó néhányan, és csak írnak, írnak, a válaszuk pedig nem hogy segítséget jelentene, hanem inkább idegesítő. Sajnos, amíg kis országunkban ennyi funkcionális analfabéta van, addig nem nagyon várható javulás a válaszok minőségét illetően.

2010. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

valójában ez a gyakorikérdések jó oldal lenne, ha valóban úgy működne ahogy le van írva. A kérdésekre tömör, de egyértelmű válaszokat kellene adni.

Kicsit meg kellene reformálni. Akár úgy, hogy a kérdezőnek joga legyen törölni a neki sértő válaszokat.

De egyébként a pontozással is így van.

2010. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Utolsó,ez tényleg jó lenne
2010. máj. 3. 17:44
 10/27 anonim ***** válasza:
mert néha muszáj nem a kérdésre válaszolni annyira idétlen a kérdés:-S
2010. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!