Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek, ez jó...

Mit tegyek szerintetek, ez jó igy, vagy szerintetek el kellene kezdenem fogyoznin?

Figyelt kérdés
ezzel azt szeretném kérdezni hogy van egy barátnőm aki 14 éves 168 cm és 68 kg szerintetek ez daginak számit, És itt vagyok én aki 17 éves és 70 kg az is dagi már szerintetek
2016. dec. 29. 20:16
 1/4 anonim válasza:
Én 174 cm magas vagyok és 55 kg, én azt mondom hogy én ezzel vékony vagyok, még 5 kg rám férne. Szóval a 168 cm-hez szerintem a 68 kg az sok. De ha jól megvagytok a barátnőddel akkor ez nem számít szerintem. :)
2016. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem barátnő csak a tesoja a barátom és igy jóba vagyunk és igy vagyunk barátok de amugy köszi a választ
2016. dec. 29. 22:44
 3/4 2*Sü ***** válasza:

[link]


14 éves lány + 168 cm + 68 kg ⇒ BMI százalékos érték: 86


„A 75 és 90 százalékos közé eső érték már súlyfölöslegre, túltápláltságra utal. Minél közelebb van a gyermek BMI értéke a 90. százalékoshez, annál inkább fennáll az elhízás veszélye. A táplálkozásra és a rendszeres testmozgásra már itt is oda kell figyelni.”


A te testmagasságod nem ismert.


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~


14 évesen nagyon nem kellene fogyókúrázni. Legalábbis nem abban a drasztikus formában, ahogy szoktak, az nagyon nem jó egy fejlődésben lévő szervezetnek, akár komolyabb káros hatásai is lehetnek, nem mellesleg rendszerint hosszútávon nem is hatékony. Rendszeresen és változatosan kell táplálkozni, kiiktatni az édességet, chips-szet, üdítőitalokat és hasonlókat, illetve valamit mozogni, sportolni. 17 évesen sem fogyókúrázni kell, csak figyelni a táplálkozásra, hogy kellően változatos és mértéktartó legyen, illetve itt is a kulcsszó a több mozgás.

2016. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. dec. 30. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!