Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan klasszikus festményt amit nem nehéz lemásolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az iskolában azt a feladatot kaptuk hogy egy klasszikus festményt kell megfesteni. Sajnos, nem vagyok valami tehetséges. Már rengeteget kerestem de csak olyat találtam amit nehéz. A válaszokat előre is köszönöm.



2016. dec. 30. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Van Gogh - Starry night

ez könnyűnek vagy nehéznek számít neked? Ennek függvényében tudok továbbiakat ajánlani.

2016. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A minta nem nehéz de nem tudom hogy kéne megfesteni hogy ilyen kicsi "ecsetvonásokból" álljon. Remélem érted mire gondolok. Nem ismerem a szakszavakat.
2016. dec. 31. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem. Azt úgy kell, hogy az ecsetet nem folytatólagosan húzod a papíron/vásznon, hanem időnként felemeled és ismét leteszed. Rövidebb ecsetvonásokat csinálsz. Ha úg nem megy a festés, akkor megfested, ahogy tudod, és utólag ezeket a szaggatottságokat belefested.


Szerintem azért egy nagyon jó ez, mert se a színek, se a minta nem nehéz. Azt a tanárod se várja el nyilván, hogy Van Gogh legyél, csak próbáld ki.

2016. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Akkor megpróbálom ezt megfesteni.

Boldog új évet!

2016. dec. 31. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Boldog új évet neked is!
2017. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!