Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Görcsöl a hassam alatt? Es...

Görcsöl a hassam alatt? Es nem jott meg 2-ik honapja pont ma?

Figyelt kérdés

Szioka! Szoval 2 honapja pont nem jott meg...gorcaol a hassam allat .

A bal oldalt alul vsipo ego erzest meg mintha el is zsibbadna ...



#0099
2017. jan. 1. 05:09
 1/4 anonim válasza:
Ha élsz szexuális életet akkor csinálj egy tesztet lehet terhességről van szó. Ha meg nem akkor mindenképp menny dokihoz!
2017. jan. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia! Ugen van parom mar 6 eve..1 eve babat tervezunk...nen jott meg 2 honapja...nem fa es nincs tunettem csak a hassam allat faj es gorcsol plane estenkent..es nagyon ideges vagyok...vavyis mindenre ugy fel mergelodok..jaj es meg wczni se tudok nagyon ...ojan kemeny..... de holnap utan veszek tesztett kapom a fizut...koszi boldog uj evet")
2017. jan. 2. 16:35
 3/4 anonim válasza:
Nekemse volt semmi tünetem azon kívül hogy kimaradt a menszeszem és szúrt a hasam allja mintha megakarna jönni
2017. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen szurt a hasam is es ma reggel ijen "hasito vaggas fele hoszabba erzi szurast"ereztem..es faj a hasam allat ketfelol plane a bal dalt..2 honapja nem jott meg pontosan...de be huzom a hasam vagy "be nyomom a kezemmel nem kemeny vagy se nem erzek semmit azon kivul hogy erzekeny mintha pisilni kene vagy csip vagy nem ia tudom...ahogy mondtam meg fizut nem kaptam sajna kulfoldon elek es hat "csaladi dr nincs...nagyon draga itt egy "kis"vizsga is...haza jarok fogaszatokra is...
2017. jan. 4. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!