Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idén végzek a középiskolával,...

Idén végzek a középiskolával, de nem tudom, hogy merre kéne tovább tanulnom. Szerintetek mivel érdemes foglalkozni a mai világban/mire van kereslet?

Figyelt kérdés
A nemzetközi gazdálkodást néztem, de nem vagyok benne biztos, hogy az megfelelő lenne és 360 lesz a várható pontszámom.
2017. jan. 1. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Számítógép-programozókra nagy a kereslet. Gépészmérnökként is jó állásod lehet valószínűleg. Ha megmondanád, mi érdekel, könnyebb lenne tanácsot adni.
2017. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pék
2017. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemzetkozi gazdalkodast mar csak onkoltsegesen nyomhatod ilyen keves ponttal. Nem eri meg. Tanulj mernoknek ingyen!
2017. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Érdekel a turizmus, a nemzetközi kapcsolattartással kapcsolatos dolgok és a pszichológia is (de ahhoz jobban kellett volna tanulnom) . Igazából minden olyasmi amivel emberekkel dolgozhatok

Köszönöm a válaszokat. :)

2017. jan. 1. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:
húzó ágazat az informatika, szinte minden területe.. programozás kiemelkedő, mert kb már a hűtőt is egy program vezérli.
2017. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!