Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki valami jo depis számot...

Valaki valami jo depis számot mond amin ki tudom sirni magam? Valami mostani kéne, a régebbi számok nem jönnek be. Angol számok előnyben.

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 15:03
 1/4 anonim válasza:
Tom Odell számai, Kodalinetől a High Hopes, Snow Patroltól a chasing cars, green day; wake me up when september ends, Ed Sheerantől pl a give me love vagy akár az everything has changed.esetleg christina perry: human, the words vagy thousand years. Ezek nem olyan régiek szerintem max néhány évesek viszont nagy szép (főleg szerelmes) számok. Remélem tetszeni fognak
2017. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Disturbed - Sound of Silence. Cover de megható.

Self Intricate/Joel Faverine - If You Knew.

Get Scared - Keep Myself Alive (ha beírod utána, hogy Suicide Room, akkor egy depis filmből való jeleneteket is kapsz.^^)

Hollywood Undead - Outside

Leander Rising - Szomorú Vasárnap (metál/rock cover az eredetihez, magyar, de tetszhet..nekem is ez az egyetlen magyar banda, amit szeretek :))

Three Days Grace - Never Too Late/Gone Forever

Whisky Lullaby

SayWeCanFly számai, elég amatőr, de ha hozzászokik a füled, megkedveled.

My Chemical Romance számai (személy szerint nem kedvelem, de barátnőm ezen depizik mindig)

Ha nincs ellenedre ha semmit sem értesz a szövegből, csak annyit hallasz, hogy valaki gyomorból ordítja ki a szenvedését akkor egy random DSBM playlistet ajánlok YouTubeon.


Ha több ilyen szám kell, akkor YouTube vagy Spotify - Alternative Rock :"DDD A modern bandák 99%-a depresszív öldmegmagad számokat ír >< :P

Ha gondolod írhatsz is, és tudok több személyes kedvencet mondani, vagy elsírod nekem a bánatod. :)

Helyesírási hibákért elnézést, telefonról írtam.

2017. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jujj köszönöm mindenkitől, sokat segitettetek :)) :*
2017. jan. 1. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!