Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eladtam egy tv-t elvittem...

Eladtam egy tv-t elvittem kipróbálta saját otthonában mondta rendben van kifizette és egy pár óra múlva felhív h rossz a tv és követeli h adjam vissza a pénzt vagy feljelent mit tudok csinálni kérem aki tud segítsen h mi a hivatalos útja mit tehetek?

Figyelt kérdés
ott voltam kb 30p-et addig ment a tv és próbálgatta monta h rendben van és előtte se volt vele soha baj

2017. jan. 1. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van róla papír?
2017. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem semi papírt nem irtunk csak az oldalon ahol hirdetem ott van beszélgetés
2017. jan. 1. 21:36
 3/13 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon foglalkoznék vele, ez nem bűncselekmény, hanem egy polgári jogi igény, így feljelenteni nem tud (illetve a feljelentést kapásból elutasítják bűncselekmény hiányában), legfeljebb beperelni. Onnantól fogva pedig bizonyítási kérdés, hogy mit tud bizonyítani.


Mekkora összegről van szó?

2017. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
80-ezer + 3 az útiköltség amiért elvittem
2017. jan. 1. 21:41
 5/13 A kérdező kommentje:
csak azt nem tudom h jofogáson hirdettem nincs e valami kötelezettségem ilyenkor
2017. jan. 1. 21:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Mármint milyenkor?


Kötöttetek egy adásvételi szerződést, neki szavatossági igénye van, ha akar, beperel.


Visszavásárlási kötelezettséged nincsen ha erre gondolsz, kivéve ha cégként (vállalkozásként) hirdetted és adtad el a tv-t.

2017. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem magán személyként adtam el
2017. jan. 1. 21:48
 8/13 A kérdező kommentje:
csak h nem csináltunk semmi adásvételit meg semmi papírt csak szóbeli megegyezés
2017. jan. 1. 21:49
 9/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat most egy kicsit megnyugodtam mert nem akarok belőle bajt de azt se akartam h visszavegyem és lehet h véletlen felborította vagy valami és úgy gondolta vissza veteti
2017. jan. 1. 21:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Töröld beszélgetést , a számát tiltsd ne vedd fel , írás nincs címed nem tudja . Meggondolta magát vagy elcsesztette , perelni sem tud , ennyi .
2017. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!