Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eladtam egy telefont de...

Eladtam egy telefont de kovetelik vissza a penzt mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem csak a kifizetett oszeget de meg az utikoltseget is kerik. A helyszinen kiprobaltak a telefont. Arra panaszkodnak, hogy nem mukodik a sim kartyajukkal. En tudom hogy kartyafuggetlen mivel 2 kartyaval is hasznaltam. Mit tudok csinalni? Rendorseggel fenyegetoznek. Azt mondjak le van tiltva. (Ami fuggetlenseg eseten igen nehez)

2017. jan. 3. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bűncselekmény nem történt, úgyhogy feljelenteni nem tudnak. Maximum polgári pert indíthatnak, ha akarnak. Ott meg az győz, aki bizonyítani tudja az igazát.


Szóval ha egyébként működött a telefon, akkor én lesz*rnám.


Mekkora összegről van szó?

2017. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
100.000 forint
2017. jan. 3. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, sok mindent nem tudnak kezdeni. Gondolom nem csak Te használtad a telefont, hanem mások is látták, hogy tökéletesen működött azelőtt, hogy hozzájuk került. Kérd meg őket, hogy ne zaklassanak tovább, majd hanyagold őket.
2017. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez erősen szaglik . Szerintem meggondolták és palira vesznek hazugsággal . Te tudod mit adtál el , ők meg esetleg nyomik használni . Amennyiben nem másolat működő és nincs lekódolva akkor fenyegetőzzenek . Az összes vád bukó nekik és per költségét is rájuk verik . Felejtsd el , ha annyira barmok hogy lépnek a rendőr fogja őket tájékoztatni hogy sétáljanak inkább .
2017. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos valaszokat. Sajnos tudjak hol lakom csak azert felek kisse
2017. jan. 3. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!