Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon mit erez irantam tenyleg...

Vajon mit erez irantam tenyleg hogy csak baratsag vagy annal tobb is lehet?

Figyelt kérdés

Segitsegeteket szeretnem kerni vagyis inkabb a velemenyeteket.

Van egy fiu "baratom" 1eve es 2honapja...mindig kozel altunk egymashoz elmeselte a napjat a fajdalmat minden amit a baratok szoktak egymasnak...en elkezdtem masfel honap utan tobbet erezni iranta mint baratsag igazabol mindig is tobb volt koztunk...ket es fel honap utan mar nem volt koztunk semmi csak tenyleg baratsag...rengeteg ido eltelt...ket honapja lefekudtunk elosszor egymassal...azota minden mas eddig is ereztem hogy kotodik hozzam...de most valahogy mas mindenben odafigyel vigyaz ram erdeklodik napi szinten talalkozunk hianyol..folyton puszilgatja a homlokomat olelget...tobbek kozott azert mondjuk hogy "baratok" vagyunk mert a csaladunk nem engednek hogy egyutt legyunk..

Mar eazre veszem rajta azt hogy kezd feltekenykedni ami nagyon aranyos..de valami miatt meg mindig bizonytalan vagyok..

Az elmondottak alapjan mit erezhet?

Elorre is koszonom a valaszokat


2017. jan. 3. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret téged. Viszont, ha jól értem fél a családja miatt, hogy nem fogadnák el, és így inkább nem vállalja fel ezt. Nem tudom, mennyire van alapja ennek a félelemnek. Ha van, de fel akarjátok vállalni akkor kérjetek segítséget valaki felnőttől. Egyébként milyen idősek vagytok?
2017. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

En 16 o 23:/

Igazabol itt sokkal inkabb az en csaladom az aki ezt ellenezne es nem hagyna:/

2017. jan. 4. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!