Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen oldalt tudtok ajánlani,...

Frulli kérdése:

Milyen oldalt tudtok ajánlani, ahol diákok számára online teszteket tudok készíteni?

Figyelt kérdés
Jelenleg a socrative.com-ot használom, ahol van multiple-choice-ra és igaz/hamisra is lehetőség, fontos, hogy ez a kettő legalább elérhető legyen benne!

2017. jan. 4. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Én, ahogy tájékozódtam, azt láttam leginkább, hogy az intézmények Moodle programot használnak erre a célra. Ezekbe legtöbbször a belépés is gond idegeneknek, ezért saját web-helyemen van telepítve egy moodle-platform, gyakorló jelleggel. Ennek én vagyok az adminja, így minden jogot megkaphatsz a gyakorláshoz. Ha érdekel itt bejelentkezhetsz:

[link]

2017. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!