Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megnyerném a lottót szerint...

Ha megnyerném a lottót szerintetek el merném égetni a szelvényt?

Figyelt kérdés
Szerelmet úgysem tudnék venni belőle.
2017. jan. 5. 23:29
1 2
 11/12 anonim válasza:
ha lenne pénzem jól fizeto állásom és kb ha megnyerném a lottót szinte semmit nem változna az életem akkor én felkeresnék szegény családokat és vinnék nekik szukséges dolgokat. erre kolteném a pénzem. bevásárolnák és vinném ossze vissza szegény családoknak esetleg adósságot fizetnék belole stb. megtalálnám a módját hogyan koltsem el. most te elvagy keseredve mert nincs szerelmed de attól még az hogy jót teszel másokkal ugyanúgy jóérzés. és ne értsd félre soha nem volt barátnom sosem szexeltem de még csak csók sem volt senkivel.
2017. jan. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ebben az óriási dilemmában csak azt nem értem, hogy minek veszel egyáltalán lottót? Nem egyszerűbb lenne az életed, ha nem kellene ilyeneken idegeskedni?! :D
2017. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!