Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj/gáz lenne ha férfikénz...

Baj/gáz lenne ha férfikénz beállítanék egy pl. Női kozmetikushoz, hogy teljes testgyantázást kérek? Vagy erre vannak külön ilyen helyek? Még egyáltalán nem jártam ilyen helyen és ismeretem sincs ehhez!

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan kérdezz meg párat, maximum nemet mondanak.

De amúgy én gyantaszalonba járok, ott férfiakat is vállalnak.

Ha budapesti vagy, írj, és privátban elküldöm a szalon nevét.

2017. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem gáz, én évekig jártam egy kozmetikus csajhoz tetőtől-talpig testgyantázásra. :) Amibe természetesen az intim is benne volt. :)
2017. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is gyantáztak már tetőtől talpig, viszont én az intim és fenék részt nem kértem.A fürdőgatya rajtam maradt,minden mást megcsinált.
2017. jan. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne gáz, de miért akarsz csupasz lenni? Aki szeret, az úgyis elfogad, ha túlszőrös vagy, ha meg nem vagy túl szőrös, hát szerintem valamennyi szőr kell egy pasira, szerintem szép, férfias. De mondjuk úszósportolóknál valahogy szőr nélküli mellkassal is szépek, de egyébként talán lehetséges, hogy sokmindenkinek meg csak a szőrös test áll jól.
2017. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!