Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon miért tart mindenki...

Vajon miért tart mindenki "bolondnak" azért, mert érdekel, sőt kedvelem az arab és a török kultúrát, embereket? A mostani migráció és terrorizmus közrejátszik nyilván, de akkor sem értem az okát.

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 21:47
 1/4 anonim válasza:
100%
Elég paranoiás a legtöbb ember és főleg kicsiny országunkban nehezen vonatkoztatnak el az arab kultúrától és a terrorizmustól. Persze erre a kormányunk is rájátszik. Én nem hibáztatom egy embereket. Kell még pár generáció mire megszokjuk hogy ez nem a kommunizmus és nekünk is gondolkodnunk kell. :) Nekem ez a véleményem.
2017. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
A kulturat en is az embereket is de azt nem tartom normalisnak hogy europa a jotunder szerepet probalja megjatszani 90%ferfi ez bosszant ha 50%lenne az arány az ok lenne de az is erdekes hogy egy civilelbol kivalo terrorszervezet kozul ugyanannyira johetnek emberek a harmadik hogy nem akarom hogy a noi hozzam tartozoim megeroszakolasanak eselyet noveljem amugy mint ember tisztelem őket van tobb ismerosom onnan joban vagyok veluk de elsonek a sajat hazam erdekeit nezem ha az biztositva van akkor tudok masok szamara is biztonsagot nyujtani
2017. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
De pont arról van szó hogy a kérdező szeretne elvonatkoztatni a migrációtól, csak érdeklődik az Arab és Török kultúra iránt.
2017. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt teljesen jol teszi eros kulturajuk van
2017. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!