Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Német vagy Francia?

Annap13 kérdése:

Német vagy Francia?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni. Gimnàziumba kèszûlök, ahova angol mellé nem tudom melyik nyelvet vegyem fel. Szerintetek? Melyikkel èrnèk többet ?
2017. jan. 7. 14:17
 1/4 mirus23 válasza:
Attol függ melyikkel mit akarsz majd kezdeni. A francia különlegesebb és világviszonylatba fontosabb,de magyarországon és közép európába nem sokat lehet vele kezdeni,de ha vki beszéli arra felfigyelnek. Itt inkább a német éri meg.
2017. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a vàlaszodat ,sokat jelent ! :)
2017. jan. 7. 14:31
 3/4 anonim válasza:

Én is pont a német és a francia nyelv között őrlődök, de szerintem a suliban franciát fogok tanulni és majd egy év múlva külön németre fokok járni.

A németet több helyen megértik, viszont szerintem a francia sokkal szebb. Ha a jövőben szeretnél németben vagy ausztriában dolgozni, akkor jobban megéri a német.

2017. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nèmet mellett döntöttem , nagyon köszi! :)
2017. jan. 7. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!