Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Gta san andreasban véletlenü...

A Gta san andreasban véletlenül kimentem a "ballas" területről? .

Figyelt kérdés
És azt írta, hogy mennjek vissza, de amire vissza értem volna, már nem tudtam semmit se csinálni. Más lett a színe (ilyen barnás/zöldes) Minden más területet eltudok foglalni, csak ezt nem. (Zöld: Grove Street Sárga:Los Santos Vagos Lila: Ballas)?

2017. jan. 8. 20:41
 1/6 A kérdező kommentje:
A ?-jelek azért vannak néhol, mivel nem fogadta volna el a kérdésemet az oldal :( Előre köszi ha tudtok valamit! :)
2017. jan. 8. 20:42
 2/6 anonim ***** válasza:
hagyd a francba. megcsinalsz meg 2-3 kuldit es mar nem lehet teruleteket elfoglalni megszunik az egesz, cj-t majd nemsoka kidobjak videkre a zsaruk.
2017. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nemohalacska ***** válasza:

Ilyen esetben a terület úgymond félig van elfoglalva. Minél erősebb egy terület színe annál több ott a bandatag. Ekkor a terület ugymond nem zöldül be rendesen. Újra ki kell ott robbantani a háborút ami bandatag hiányában nehéz. Gyakran kell visszalátogatni s keresgélni. Elvétve szoktak lenni ilyenkor is tagok ott.

Vagy másik alternatíva be kell írni azt a kódok hogy mindenhol bandatagok legyenek. Ekkor ottis lesznek bőven.


A kérdésből nem derül ki hogy a kérdező éppen hol tart a játékba azis lehet hogy már főküldetésileg végigvitte ugyanis akkor ismét lehet területeket foglalni.

2017. jan. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a küldetés előtt vagyok, ahol Smokeot meglövik, és kikerülök vidékre. (Mar 2x vegigvittem a játékot) és mielőtt kimegyek, mondom addig mellékküldizek; bandaháború, edzés, spray tagok/osztrigák keresése :)
2017. jan. 10. 21:01
 5/6 Nemohalacska ***** válasza:
Sweetet lövik meg. :)
2017. jan. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!! :D Megvan!! ^^ Taktika: nagy szerencsémre mellé spawnolt egy 4tagú ballas csapat (ham egölöm mindig kirobban egy b.h) be kergettem őket a területre, és kész!! :D Köszi mindenkinek! Jah és igaz Sweetet lövik meg.. csak hát én már jó 1/2 éve vittem végig a gta san andreast :)
2017. jan. 11. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!