Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Lassan 20 éves vagyok. Nincs szakmám mert annyira nem érdekelt hogy inkább hagytam,és elkezdtem dolgozni egy gyárban. Elég nehéz anyagi helyzetben vagyunk,ami azt jelenti hogy 30-40ezerrel be kell segítenem itthon,ezáltal nem tehetem meg hogy visszamegyek tanulni és nem dolgozok.A fizetésem nettó 110-120körül szokott mozogni. Szeretném magam kipróbálni más területem is,szeretnék "nagyobb ember" lenni. Kezdek belefáradni hogy nincs jövőképem. Anyámmal és a kistesómmal élek. Ha már nekem tré,nekik ne legyen az. Szóval a kérdés adott: Ti mit tennétek a helyemben?

2017. jan. 9. 00:52
 1/1 anonim válasza:
Menj ki külföldre dolgozni, ott jobban meg tudod magad szedni pár hónap alatt. Csak vigyázz ne kamu hely legyen. Én is voltam kint, de csak 1 hónapot és 120 ezret kerestem, tudok is biztos pénzkeresési lehetőséget nyelvtudás nélkül, ha érdekel. Több pénzed lesz, ugyanúgy be tudsz majd segíteni, egyetemen kapsz majd szociális ösztöndíjat, valószínűleg akkor koliba is bekerülsz majd, vannak egész olcsók, én pl. most 12 ezresbe lakom, a diákmunkák is jók. Ha jól tnaulsz kaphatsz tanulmányi ösztöndíjat is. Szabadidődben diákmunkát is válalhatsz. Sok sikert! :)
2017. jan. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!