Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A baratnom utalja az animeket...

A baratnom utalja az animeket en viszont imadom ajanlanatok animeket amikkel megkedveltethetem vele?

Figyelt kérdés
par honapja vagyunk egyutt komolyabb temaju muvek erdekelhetik vagy romantikus de ratok bizom a tippeket :)

2017. jan. 9. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Erted, utalja az animet. Az megvan, hogy ha tovabb erolteted, rajon, hogy neked az anime fontosabb, mint o?


Menj szepen, tologasd tovabb a matchboxokat meg nezd az animeket, a baratnozesre raersz ugy 10 ev mulva is.

2017. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

kedves valaszolo

felnott dolgozo ember vagyok es nincs szuksegem negativ idiota emberek beszolasaira mert a kapcsolatom viragzik es csak keresem a dolgokat amikkel ujjithatok :)

szoval ha esetleg vilagfajdalmad van vagy parkapcsolati gondjaid ne rajtam toltsd ki

tovabbi szep napot :)

2017. jan. 9. 23:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Boku no Pico, Bible Black, Rapeman

Vagy ha ezek valamilyen különös okból nem jönnének be, akkor Your Name, The Girl Who Leapt Through Time, Ghibli filmek, esetleg Ghost in the Shell, vagy Satoshi Kon filmek.

2017. jan. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaid es hogy idot szantal ram :)
2017. jan. 10. 03:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Az előző troll volt.


Esetleg egy két poplulárisat mutass neki pl FMA Borherhodd, Death Note. De én nem erőltetném, animén belül is annyi fajta van ahány a filmekből, kinek mi jön be. És ahogy írtad ő nem is kíváncsi, szerintem hagyjad, ha nem jön be neki úgyse fogja nézni. Animék nagy része amúgy is fiatalabb korosztálynak szól.

2017. jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

igazad van es nem is terveztem lekotozni es megnezetni vele semmit nyugi :D

csak tudom rola hogy rugalmas tipus ezert ilyen miert ne alapon gondoltam :)

2017. jan. 10. 11:50
 7/11 anonim válasza:
Akkor inkább studio ghibli animék mert azok ugye film hosszuságuak és nem sorozat és lelehet ülni csak ugy egyet megnézni anélkül hogy fenállna az a kifogás hogy miért ha ugyse nézem meg a többi részt és elég komolyak is vannak köztük: Wind rises, Vándorló palota, Szentjánosbogarak sírja, Kaguya hercegnő története,Chihiro
2017. jan. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
itazura na kiss én ugyan ugy voltam mint te a barátnőmnek rengeteg animét mutattam nem tetszettek neki de ennek már a második részénél valahogy anime bolond lett ugy h szerintem próbáld ki :D
2017. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kiralyok vagytok koszi ;)
2017. jan. 19. 01:08
 10/11 anonim válasza:
Ha ennyire utálja, akkor hagyd már békén.....
2017. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!