Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenézés helyett értelmes...

Lenézés helyett értelmes válaszokat szeretnék! Abortusz után 5. héttel sem jött meg a menstruációm. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kielégítőbb választ kapnál annál, amit itt kaphatsz, ha az orvosodat kérdeznéd.
2017. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy terhességi tesztet. Nagyon-nagyon ritkán előfordul ikerterhesség,és az egyik embrió bent maradva tovább fejlődik....
2017. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kiegészítésként az előttem szólóhoz: egyes kutatások szerint sokkal-sokkal több terhesség indul ikerterhességként, mint ahányról kiderül. Tehát tényleg lehet, hogy ketten voltak, csak ez a babuci megijedt és elhúzódott a műszerek elől. Valószínűleg jó páran le fognak engem hurrogni ezért a válaszért, de sajnos az a helyzet, hogy nagyon sokat kellett olvasnom-tájékozódnom abortusz és ikerterhesség témában is. Ha így áll a helyzet, hogy van egy túlélőcskéd, akkor ő valószínűleg fél és szomorú, de nagyon szeretne élni. Régebben olyan is előfordult, h csak egy baba volt, és túlélte az abortuszt, de ha jól tudom, a mai orvostechnikai eszközök fejlettsége miatt ez nem szokott előfordulni. Ha esetleg kiderül, hogy tényleg maradt odabent egy kis Valaki, szólj, tényleg sokat olvastam ilyesmiről (de nem vagyok orvos, csak egy anyuka, aki 16 éve gyászolja két abortált babácskáját).
2017. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Vettem terhességi teszted, de negatív...
2017. jan. 23. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodtan várj még 3 hetet, és ha akkor se jön meg,keresd fel a dokit. Illetve ha előbb kell kontrollra menni, akkor említsd meg.
2017. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!