Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon jelezték hogy nem...

Facebookon jelezték hogy nem tudnak nekem üzenetet küldeni, akik nem ismerőseim. Konkrétan nincs ott az "üzenet" fül a profilomon. Hol lehet beállítani hogy ott legyen, és tudjanak nekem olyanok is írni akik nem ismerőseim?

Figyelt kérdés
Néztem mindenhol a beállításoknál de nem találom. Mit kellene átállítanom hogy ott legyen?

2017. jan. 10. 20:16
 1/3 anonim válasza:
Beállitásoknál te szabod meg ki irhat neked.De ha rá mész az üzikre ott van olyan hogy engedélykérések ha olyan irt aki nem ismid.
2017. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A "beállításoknál" az pontosan mit takar? Mert én egyik beállítási funkciónál se találtam ilyet, de ezt leírtam. Tudom hogy van olyan hogy engedélykérések, viszont hiába, mert nekem nem lehet üzenetet írni, mert nincs ott az üzenet fül a profilomon, tehát aki nem ismerősöm az NEM TUD NEKEM ÍRNI. De ezt is leírtam a kérdésben. Azért köszönöm a választ...
2017. jan. 10. 20:59
 3/3 gublug ***** válasza:

Helló. Mikor regisztráltam, akkor megkérdezte tőlem a rendszer, hogy ki írhat nekem.

Azóta nem találom az opciót bár 10x azaz 10x átnéztem ezt a **** fb-ot.

Angolul itt a válasz:


[link]


és itt:


[link]


Tehát mindenki írhat neked, csak észre kell venned az ajánlást.

2020. ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!