Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki S, O, S hogy mi ez?

...012 kérdése:

Valaki S, O, S hogy mi ez?

Figyelt kérdés
az van hogy sokan szolnak már rám hogy miért vagyok szomorú pedig nem is érzem magam annak a másik meg hogy mostanában pengével vágom magam és nyugtató érzés most ez az iskolai stressz vagy mi valaki aki értelmes választ tud mondani mitől van utólag azt akarom mondani hogy nem vagyok emo-s.

2017. jan. 11. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ha pengével vágod magad, akkor ott nagy probléma van. Az iskolai stressz miatt nem vagdoshatod magad,beszélj egy olyan emberrel akiben nagyon megbízol,és öntsd ki neki a lelked. Ha gondolod pszichológus segítségét is nyugodtan kérheted. Nagyon komoly sérülést okozhat magadnak ha nem hagyod azonnal abba ezt a vagdoskodást. A másik meg,az nem baj ha azt hiszik szomorú vagy és közbe nem. Velem is sokszor van ez,pedig csak egyszerűen nem vagyok a legjobb kedvemben.
2017. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!