Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van tele ez az oldal...

Miért van tele ez az oldal ilyen unatkozó, áskálódó gyökerekkel?

Figyelt kérdés
Annyira idegesít, hogyy akármilyen kérdést is írok ki, jön valaki aki azt mondja a kérdésemre hogy kamu, vagy elkezdi szidni azokat akik értelmesen válaszoltak hogy hogy hihetik el stb. Vagy én írok valakinek kifejtősebb választ aztán jön egy ilyen észlény és kioffol hogy hagyjam már úgy se igaz meg milyen buta vagyok... Egyáltalán milyen jogon nevez bárkit is az ilyen hazugnak? Azt írják hogy már x éve gyakoriznak és tapasztaltak... húha ilyen tapasztalatra aztán büszke lehet, de ebbe nem lehet tapasztalatot szerezni hisz sosincs bizonyíték hogy tényleg nem valódi a kérdés. És ezek az emberek okosnak hiszik magukat. Eredetileg ez az oldal arra van hogy név nélkül lehessen kérdezni bármilyen félelem nélkül. De itt is ugyan úgy emberek vannak és megtalálják hogy midbe köthetnek bele ahelyett hogy segítenének vagy befognak a pofájukat.
2017. jan. 11. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem meg a kamukerdesekkel van tele a tokom.
2017. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Okkkéj
2017. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!