Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha én a Walt Disneynél szeretn...

Ha én a Walt Disneynél szeretnék dolgozni, hol tudok jelentkezni, vagy egyáltalán lehet e. Kiket keresnek, milyen szakembereket, ha egyáltalán keresnek. Hol tudnék érdeklődni ez után. Stb?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 17:36
 1/4 PresidentEvil ***** válasza:
[link] - itt próbáltad már?
2017. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nagyon jó ez a link köszi szépen! .. legalább képben leszek vele mit, hol.stb. de így is még ezernyi kérdést vet fel a dolog! :D de nagyon szépen köszi, ezzel legalább utána tudok nézni a LucasArts-os dolgoknak is. Van még róla esetleg valami más infód ?
2017. jan. 11. 20:41
 3/4 PresidentEvil ***** válasza:

.

Az égvilágon semmilyen infóm sincs, két perccel ezelőttig azt sem tudtam, hogy ez a weboldal létezik. De beírtam a google-ba, hogy "walt disney company", az első találatra rákattantam és a felső menüben találtam egy "Careers" menüpontot...

2017. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez jó.. nekem nem dobta ki :D :D pedig Google-n és Facebookon is utánakerestem :D Köszi szépen mégegyszer! :D
2017. jan. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!